Sibyline kamene Urim & Thummim

Čierny kameň Thummim (Turmalín - Skoryl ) znamená "ÁNO", biely Urim (Krištáľ) znamená "NIE".

Po vyrieknutí otázky z vrecka vyberieme jeden z kameňov, ktorý nám takto napovie ako sa máme rozhodnúť.

 

Skladom (8 ks)
Kód: 602720
€6,65 / ks €5,54 bez DPH
Kategória: Darčeky a doplnky
MATERIÁL: drahé kamene
PODĽA DRUHU: sibyline kamene

Sibyline kamene Urim & Thummim

Myšlienka rozhodovania za pomoci týchto kameňov má korene už v staroveku, pri sporoch o budúcnosti kráľov a národov. Boli používané aj na súdoch, kde znamenal urim "neprepustiť" a thummim "prepustiť".

#ShowMore#  

V ôsmom storočí pred Kr. sa s týmito kameňmi určovali hranice území. Používať ich mohli len králi či generáli a otázky mohli klásť len týkajúce sa všeobecného blaha ľudu.

 

Urim - Krištáľ - symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru. Odstraňuje zábrany a blokády, ktoré brzdia voľný tok energie.

Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

Krajina pôvodu: Brazília

 

Thummim - Turmalín - Skoryl, je jedinečný kameň, nemá nikdy nepriaznivý účinok, pôsobí v prospech svojho majiteľa a prináša mu radosť. Pohlcuje negatívne vibrácie, odstraňuje stres, zlosť, strach a je ochranným šamanským kameňom. Napomáha pochopeniu seba samých i druhých.

Zvyšuje sebadôveru, nezávislosť a pomáha získať nadhľad nad poburujúcimi situáciami. Udáva sa, že turmalín skoryl je účinný liečiteľ tela aj duše, zvyšuje imunitu, lieči detské ochorenia, priaznivo pôsobí na srdce a chrbticu, uľahčuje pôrod a pomáha pri dyslexii.

Krajina pôvodu: USA

 

Vrecko ručne maľovala: Zdenka Tuková

Design: Vlad F & Milian Ridly

Vyrába: Goa Art

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu