Sibyline kamene

Čierny kameň Thummim (Obsidián - apačove slzy) znamená "ÁNO", biely Urim (Krištáľ) znamená "NIE". Po vyrieknutí otázky z vrecka vyberieme jeden z kameňov, ktorý nám takto napovie ako sa máme rozhodnúť.

Myšlienka rozhodovania za pomoci týchto kameňov má korene už v staroveku, pri sporoch o budúcnosti kráľov a národov. Boli používané aj na súdoch, kde znamenal urim "neprepustiť" a thummim "prepustiť".

V ôsmom storočí pred Kr. sa s týmito kameňmi určovali hranice území. Používať ich mohli len králi či generáli a otázky mohli klásť len týkajúce sa všeobecného blaha ľudu.

Skladom (31 ks)
Kód: 602720
€6,65 / ks €5,54 bez DPH
Kategória: Darčeky a doplnky
MATERIÁL: drahé kamene
PODĽA DRUHU: sibyline kamene

Sibyline kamene - Urim & Thummim

 

Urim - Krištáľ - symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru. Odstraňuje zábrany a blokády, ktoré brzdia voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

Krajina pôvodu: Brazília

 

Thummim - Obsidián- Apačove slzy, je čierny kameň bez obmedzení a hraníc. Vďaka tomuto účinkuje veľmi rýchlo a s obrovskou silou. Odhaľuje pravdu, odráža jednotlivé ľudské vlastnosti a nemilosrdne odhaľuje trhliny, slabosti a blokády. Hovorí sa, že pred Obsidiánom sa nedá nič utajiť.

Obsidián nám pomáha zbaviť sa všetkých deštruktívnych a oslabujúcich vlastností, čím nás podnecuje k ďalšiemu rastu. A pritom počas celého procesu našej premeny nám poskytuje stabilnú podporu. Treba s ním však zaobchádzať opatrne.

Krajina pôvodu: USA

 

Vrecko ručne maľovala: Zdenka Tuková

Design: Vlad F & Milian Ridly

Vyrába: Goa Art

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: