Maca Bio 200 g

Maca je liečivá peruánska bylina nazývaná tiež "peruánsky ženšen". Pri pravidelnom používaní sa prejaví: posilnenie imunitného systému, telesnej vitality a omladnutie organizmu, zlepšenie stavu mysle, zníženie stresu a úzkosti a zvýšenie psychickej odolnosti, zvýšené libido a sexuálna túžba...

 

Skladom (4 ks)
Kód: 701228
Značka: Madal Bal
€12,86 / ks €10,72 bez DPH

Maca Bio 200 g

Použitie: BIO a RAW Maca prášok je vhodný na prípravu nápojov, do jogurtu, müsli, kaší, múčnikov, RAW dezertov a ďalších pokrmov

#ShowMore#

Ovplyvňuje teda fyzické aj duševné zdravie, celkovú energiu a vitalitu človeka. Podporuje silu a vytrvalosť a preto je vhodná aj pre športovcov.

Maca je bohatá na bielkoviny, aminokyseliny, minerálne látky (vápnik, draslík, meď, zinok, fosfor, horčík a selén) a vitamíny (C, B1, B2, B3, B6, B12 a E). Z rastliny sa využíva koreň, ktorý sa po usušení melie na jemný prášok. Jeho užívaním sa posilňuje imunitný systém. Zároveň pôsobí ako afrodiziakum a má vplyv na správnu funkciu reprodukčných orgánov u mužov aj žien, pričom zvyšuje aj potenciu.

Doporučené dávkovanie: 1-3 čajové lyžičky (3-9g) 1 x denne

Zloženie: 100% bio prášok z koreňa maca

Krajina pôvodu: Peru

Hmotnosť: 200 g

Dovozca: Madal Bal

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Je iste rad firiem, ktoré robia obchod poctivo. Je rad firiem, ktoré sa snažia vytvoriť pre svojich zákazníkov srdečnejší a pokojnejší zážitok z nakupovania, ako je obvyklé. Je rad firiem, ktorých zamestnanci trávia veľa voľného času športom. A rovnako tak nie sme zďaleka jediní, kto sa snaží robiť niečo pre druhých.

V Madal Bal však toto všetko robíme preto, aby každý z nás poznal lepšie sám seba a urobil zo seba o trochu lepšieho človeka. Nie je to vôbec jednoduché. Toto vnútorné objavovanie je pre nás ale neustálym zdrojom hlbšej, čistej radosti. A pretože radosť sa obvykle šíri, veríme, že takto môžeme svetu okolo nás prospieť zo všetkého najviac.

 

Späť do obchodu