BIHARI - kľud a spánok detský ajurvédsky čaj

Neohodnotené
 
 • 1 z 2
 

Bylinná čajová zmes pre pokojný spánok. Pomáha so zaspávaním, prispieva k celkovému upokojeniu a dobrému odpočinku. Podporuje psychickú relaxáciu a celkový pocit dobrej pohody. Pomáha pri hyperaktivite a trasení.

Ayurvéda - tradičný hinduistický ucelený systém zdravotnej starostlivosti, pochádzajúci z územia Indie, uznaný Svetovou zdravotníckou organizáciou, ktorej hlavným cieľom je najmä prevencia ochorení. Vďaka správne zvoleným bylinným preparátom a upravenému jedálnemu lístku si môžete upevniť svoje zdravie a predĺžiť život.

€4,37 / ks    
Kód tovaru 12153
Kategória Ajurvédske čaje
 

Hmotnosť obsahu: 100 g

Zloženie: valeriána lekárska, withania somnifera, zeler voňavý, pupočník ázijský, tinospora cordifolia, glycyrrhiza glabra, bazalka pravá

Odporúčaná dávka: 2-3 šálky denne
Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.
Vyrobil: Everest Ayurveda ltd., Káthmandu, Nepál

---
Upozornenie:
Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!
Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Podobný produkt

 • BIO
  Má mierny protizápalový a upokojujúci účinok. Vhodný pri tráviacich ťažkostiach detí. Podávame 2 až 3 krát denne. Vhodné pre deti od troch rokov.

  €3,39 / ks
 • 12794 Dobry vecer BIO
  Bylinná sypaná čajová zmes v bio kvalite. Upokojujúca zmes byliniek a kvetov na uvoľnenie a večerné popíjanie pre dospelých aj deti.

  €3,49 / ks
 • 20.2. - 20.3. Ryba žije na rozhraní snov a skutočnosti. Má veľký dar cítenia, súcitu a obetavosti. Ryby sú citlivé, filozofujúce, pritom vždy tak trochu zahalené do hmly a rozptýlené. Nevydarené...

  €2,87 / ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame COOKIES, ktoré nám umožňujú poskytovať pre vás lepšie služby.