Psyllium 100 g

Prírodná látka, ktorá napomáha tráveniu. Po jeho užití a spojení s vodou niekoľkokrát zväčší svoj objem. Vytvorí tak gél, ktorý čistí sliznice čriev a žalúdka.

 

Skladom (2 ks)
Kód: 13163
Značka: Grešík
€5,94 / ks €4,95 bez DPH €59,40 / 1 kg

Psyllium 100 g

Priaznivo pôsobí na tráviací trakt, zlepšuje vyprazdňovanie, chráni sliznice čriev a žalúdka. Psyllium sa vyrába mletím šupiek zo semien skorocela indického. 

#ShowMore#

Zloženie: šupky zo semien indického skorocela

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!

Hmotnosť obsahu: 100 g 

Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Vyrobila firma Valdemar Grešík - Natura s.r.o. v Českej republike.

=========================

Upozornenie: podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady Európskeho spoločenstva č. 1924/2006: Tento produkt nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov neodkladne navštívte lekára a vyhľadajte odbornú pomoc!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roku 1990 a dnes patrí medzi popredných českých výrobcov bylinných čajov, ovocných čajov, korenia, kvapiek, mastí, kúpeľov z liečivých bylin, potravinových doplnkov, džemov, muštov, a liehovín... Okrem toho distribuuje široký sortiment domácích aj zahraničných výrobkov so zameraním na čaje, čajové príslušenstvo, preparáty z bylín a ďalší sortiment určený pre lekárne a bylinkárstvo.

Späť do obchodu