Belly Fyto Detox + Omega výživový doplnok 400 g

Výživový doplnok v prášku, ktorý nahrádza vlákninu v strave a uľahčuje vyprázdňovanie.

 

Skladom (2 ks)
Kód: 701284
Značka: Kompava
€39,90 / ks €33,25 bez DPH €99,75 / 1 kg

Belly Fyto Detox + Omega výživový doplnok + darček 400 g

Použitie: 1 odmerku 6,5 g prášku rozmiešajte v 200-300 ml studenej vody a ihneď vypite! Zapite následne ďalšími 200 ml vody. Nenechávajte dlho stáť, produkt sa zahusťuje.

#ShowMore#

Jedna dávka tohto prípravku obsahuje cca 6,5 g rozpustnej a nerozpustnej vlákniny, čo znamená štvrtinu doporučenej dennej dávky vlákniny.

Jednou zo zložiek prípravku je 95 % - né Psyllium, ktoré v tráviacom trakte absorbuje vodu, pričom zväčšuje objem stolice a zlepšuje jej konzistenciu. 

Obsiahnutá je ďalej kombinácia 10 rastlinných extraktov, ktoré optimalizujú črevnú mikroflóru, upokojujú sliznicu čriev a prispievajú k lepšiemu tráveniu. Zlepšujú peristaltiku čriev a napomáhajú ľahšiemu vyprázdňovaniu. Ďalšou významnou zložkou sú vitamíny skupiny B, vitamín C a E.

Dávkovanie: 1 odmerku 6,5 g prášku 1-2 krát denne (vhodné ráno a večer). Užívajte nalačno, pol hodinu pred jedlom.

Odporúčanie: Odporúčame začať 1-3 dni s polovičnou dávkou a postupne prejsť na 2 dávky denne až do spotrebovania produktu. Užívaním 2 dávok  denne zabezpečíte dostatočný prívod vlákniny, ktorý podnieti pravidelné vyprázdňovanie a obnoví spomalenú peristaltiku čriev.

Zloženie: Psyllium (98%), fruktóza, Peppermintový extrakt, ľanová múka, extrakty (Papaya, Aloe vera, Lucerna siata, Fenikel obyčajný, Medvedica lekárska, Sladké drievko, Brest červený, Ibiš lekársky, Rebarbora dlanitá),  guar, soľ, vitamíny: kyselina askorbová (C), niacín (B3), DL-α-tokoferylacetát (E), kyselina pantoténová (B5), pyridoxín (B6), riboflavín (B2), tiamín (B1), folát (B9), biotín (H), kyanokobalamín (B12), banánová aróma.

Upozornenie: Mierne prekročenie odporúčanej dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Skladujte v suchu pri teplote do 25oC, v uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Balenie: 400 g

Výrobca: Kompava s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Kompava je slovenský výrobca funkčných výživových doplnkov vlastného vývoja, určených nielen pre športovcov ale aj pre bežných ľudí.

 
Späť do obchodu