Výživa a intuice Doreen Virtue, Robert Reeves

Ako zlepšiť svoju intuíciu správnou výživou.

Teraz sa môžete dozvedieť, ktoré potraviny a nápoje naštartujú vaše prirodzené intuitívne schopnosti a podporia fyzické zdravie!

Skladom (1 ks)
Kód: 902158
€16,12 / ks €14,65 bez DPH

Názov: Výživa a intuice

Doreen Virtue a Robert Reeves sa s vami podelia o praktické spôsoby, ktoré posília vaše duchovné nadanie proste len tým, že urobíte drobné zmeny a posuny v stravovaní. Dočítate sa, ako kontrolovať svoju životnú energiu v rámci denných jedál, nápojov a návykov, aby vaše snahy o intuíciu a vyjadrenie dostali ten správny náboj.

#ShowMore# 

V tejto praktickej knihe Doreen a Robert kombinujú dobré stravovacie návyky s energizujúcimi duchovnými technikami, aby dosiahli maximum v súlade s Bohom a anjelmi. V knihe objavíte: ako intuícia funguje na energetickej a fyziologickej rovine a ako fungujú čakry a endokrinný systém v súvislosti s jasnovidectvom, naslúchaním, jasným myslením a empatiou.

Čo presne jesť a piť, aby ste vzdali česť svojej jedinečnosti a zbystrili svoje duchovné zmysly (s pomocou receptov na smoothie a ďalšie, vďaka ktorým otvoríte svoje komunikačné kanály pre intuíciu). Duchovné využitie konkrétnych bylín a výživových doplnkov. Popis zvláštnych a jedinečných vibrácií pre každý deň v týždni (a prečo začatie diéty v pondelok funguje len málokedy).

Výživa a intuícia vám ponúka celú radu nástrojov, vďaka ktorým dokážete aktivovať svoje duchovné aj liečiteľské schopnosti. Keď si vedome upravíte stravovacie návyky, budete jasne vnímať všetky posolstvá a rady z nebies i od svojho Vyššieho ja!

Jazyk: český

Autor: Doreen Virtue, Roobert Reeves

Originálny názov: Nutrition for Intuition

Preklad: Veronika Glogarová

Počet strán: 248

Väzba: mäkká

Rozmer: 137 x 20 x 205 mm

Hmotnosť: 320 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2017

ISBN: 978-80-7336-901-9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu