Vitamin D3 a sluneční záření pro optmimální zdraví Dr. Marc Sorenson

Okolo slnečného žiarenia a potravinového doplnku vitamínu D3 je rozšírených mnoho mýtov a neprávd. Autor knihy však ukazuje, že jednou z hlavných príčin veľkého množstva degeneratívnych ochorení aj sklonu k akútnym ochoreniam je, podľa poznatkov súčasnej vedy, nedostatok vitamínu D3.

Vitamínu, ktorý si naše telo samo produkuje po vystavení slnečnému žiareniu. Slnečné svetlo podstatne znižuje nebezpečie ochorenia rakovinou pŕs, prostaty, hrubého čreva a ďalšími druhmi rakoviny. Slnečné svetlo zásadným spôsobom znižuje nebezpečie osteoporózy a zlomeniny bedrového kĺbu.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900451
€14,95 / ks €13,59 bez DPH

Názov: Vitamin D3 a sluneční záření  

Podtitul: Nedostatek slunečního záření a vitaminu D3 je základní příčinou mnoha běžných nemocí, Vitamin D3 léčí

Slnečné svetlo alebo potravinový doplnok vitamín D3 pomáhajú proti depresii, chronickej bolesti a bolesti chrbtice. Tiež pri liečbe srdečných ochorení, vysokého krvného tlaku a sklerózy multiplex. Zväčšujú silu svalov a odstraňujú únavu. Vitamín D3 a slnečné svetlo sú prevenciou prechladnutia a chrípky a posilňujú imunitný systém. Krémy s UV filtrami svojimi zložkami poškodzujú zdravie a naviac bránia tvorbe vitamínu D3. Mnohí vedci v USA aj inde považujú dnes D3 za najdôležitejší z vitamínov, hoci vo všeobecnom povedomí nie je doposiaľ jeho rola úplne docenená.

#ShowMore#

Jazyk: český

Autor: Dr. Marc Sorenson

Originálny názov: Vitamn D3 and solar power for optimal health

Preklad: Monika Kittová 

Počet strán: 290

Väzba: pevná

Rozmer: 150 x 210 mm

Hmotnosť: 480 g

Vydavateľstvo: Alternativa, 2012

ISBN: 978-80-8693-633-8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu