Uzdrav se s autopatií Jiří Čehovský

Kniha, ktorá sa vyvíja zároveň s týmto mladým oborom liečby. Obsahuje stručný a prehľadný systém "Ako na to" pri domácom aj odbornom používaní autopatie. Prináša popis viac než osemdesiatich prípadov odstránenia alebo výrazného zlepšenia tzv. "nevyliečiteľných" dlhodobých chronických chorôb, ktoré sa bežne vyskytujú v našej populácii. Obsahuje podrobné informácie o nových a ešte účinnejších technikách prípravy a použití autopatického preparátu, ktoré boli objavené v priebehu jedenásťročnej existencie tejto metódy.

Kniha informuje tiež o postupoch, neznámych v dobe vydania ich predchádzajúcich verzií. Preto je 6. vydanie prínosom aj pre toho, kto niektoré zo skorších vydaní má a autopatiu už používa. Oproti predchádzajúcemu vydaniu je rozšírené o 30 strán. Je o tom, ako stimulovať vlastnú pránu k zlepšovaniu celostného fyzického aj psychického zdravia a k dosiahnutiu väčšej životnej pohody.

Skladom (1 ks)
Kód: 901574
€10,31 / ks €9,37 bez DPH

Názov: Uzdrav se s autopatií 

Podtitul: Samoléčba pránou, Jak na takzvaně "nevyléčitelné" nebo přetrvávající problémy těla a mysli

Jazyk: český

Autor: Jiří Čehovský

Počet strán: 254

Väzba: pevná

Rozmer: 150 x 210 mm

Hmotnosť: 415 g

Vydavateľstvo: Alternativa, 2015

ISBN: 978-80-8693-643-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie