Bolesti v kříži Eva Rychlíková

Kniha má mierne poškodený obal. Bolesti celého pohybového aparátu, vrátane bolestí chrbtice, sú celosvetovo prakticky najčastejšou bolesťou, ktorá trápi množstvo chorých.

Ich počet stúpa aj preto, že sa predlžuje vek populácie, zdravotná starostlivosť je prístupná v ďaleko širšom meradle ako v minulosti, a tiež preto, že sa zlepšuje aj možnosť diagnostiky.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900402
€21,21 –10 % €19,09 / ks €17,35 bez DPH
900402 Bolesti v krizi
Zľava
€21,21 –10 %

Názov: Bolesti v kříži  

Podtitul: Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické lékaře

Nemalý podiel na vzniku najrôznejších postihnutí celého hybného systému má aj spôsob dnešného života, zvýšená životná úroveň a tiež technický pokrok. Zmena životného štýlu, rozvoj automobilizmu a dá sa povedať aj určitá pohodlnosť, vedú ku zníženiu fyzických nárokov.

#ShowMore#

Zníženie pohybu vedie tiež k tomu, že postihnutí majú ďaleko častejšie bolesti, a to vedie ku zvýšeniu spotreby najrôznejších analgetík a nesteroidných antireumatík. Veľkú skupinu chorých s postihnutím pohybového systému tvoria chorí s vertebrogénnymi problémami. Vertebrogénne poruchy patria celosvetovo k najčastejším príčinám bolestí. Ich etiológii, diagnostike, diferenciálnej diagnostike a liečeniu je venovaná nová kniha doc. Rychlíkovej. Zvládnutie bolesti vhodnou analgetickou medikáciou je obvykle základným predpokladom všetkých ďalších postupov. Problematika vertebrogénnych problémov je veľmi široká a týka sa niekoľkých lekárskych odborov, a to neurológie, internej medicíny, rehabilitácie, ortopédie, reumatológie, röntgenológie a ďalších.

Jazyk: český

Autor: Eva Rychlíková

Počet strán: 260

Väzba: mäkká

Rozmer: 150 x 230 mm

Hmotnosť: 495 g

Vydavateľstvo: Maxdorf, 2012

ISBN: 978-80-7345-273-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu