Golden Lotus - Citrónová tráva (Lemongrass) vonné tyčinky 10 ks

GOLDEN LOTUS predstavuje rad tradičných vonných tyčiniek prvotriednej kvality. Tieto vonné tyčinky sú vyrábané ručne, podľa 400 rokov starej tradície výroby posvätných vonných tyčiniek. Vyrábajú sa s použitím čerstvých surovín - driev, živíc, bylín, esenciálnych olejov, ako aj medu. Tzv. medová masala sa následne ručne roluje na bambusové tyčinky.

 

Skladom (2 ks)
Kód: 401825
€4,20 / ks €3,50 bez DPH

Golden Lotus - Citrónová tráva (Lemongrass) vonné tyčinky 10 ks

Značka GOLDEN LOTUS prináša na náš trh rad tradičných vonných tyčiniek prvoradej kvality a úžasných vôní, ktoré osviežia, vyčistia a prevoňajú vzduch. Máte tak možnosť vychutnať si niektorú z exotických vôní, ktoré vo Vás môžu navodiť mier, harmóniu, pokoj v duši a radosť v srdci. Tyčinky sú výborné pri meditácii, pri cvičení jógy alebo len tak pre radosť. V tejto sade sú tyčinky s vôňou svätého dreva, ktoré príjemne prevoňajú priestor a navodia príjemnú relaxačnú atmosféru po náročnom dni.

#ShowMore#

Predstavujú vynikajúci spôsob ako vyčistiť, osviežiť a prevoňať vzduch. Vychutnajte si tieto jedinečné vonné tyčinky, kompletne ručne vyrobené, pre Vašu radosť, vnútorný mier a pokoj.

Zloženie: med, živica, byliny, éterické oleje, prášok z kokosového dreveného uhlia, prírodná aróma, prášok zo vzácnych driev, bambusová tyčinka.

Garantované bez benzénu, toluénu, xylénu a petrochemikálií. 

Vyrobené v Indii.

Obsah: 10 ks, celkom 20 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu