EKO jutová taška - Jednoduchý život nákupná s križovým dnom 35 x 40 x 14 cm

Ekologicky šetrná Jutová Taška , so zipsom, s krížovým dnom, s vnútorným vreckom a s transferovou potlačou. Mäkká bavlnené ušká, zips pre väčšiu bezpečnosť, bavlnená podšívka s vreckom a funky cool dizajn. Juta je 100% bio-rozložiteľná.

Juta je 100% bio-rozložiteľná a kompostovateľná. Výrobca zabezpečuje dôstojné pracovné podmienky, férovú mzdu, spravodlivé obchodovanie a trvalo udržateľný rozvoj.

Jutové tašky sú veľmi odolné a dajú sa opakovane používať, čo eliminuje potrebu používania plastových tašiek.

 

Skladom (11 ks)
Kód: 1001253
Značka: Goa Art
€13,59 / ks €11,33 bez DPH

EKO jutová taška: nákupná 35 x 40 x 14 cm

Materiál: juta, 100% bavlna

Potlač: transferová sieťotlač – vodou riediteľné RUR farby - nezaťažujú životné a pracovné prostredie

Rozmery: 35 x 40 x 14 cm, dĺžka ramienka: 28 cm, hmotnosť: 0,22 kg

Výrobca: Ancient Wisdom - AWM, Ltd & Goa Art s.r.o.  Krajina pôvodu tašky: India

#ShowMore# 

Juta je rýchlo rastúca plodina s oveľa vyššou mierou odbúravania oxidu uhličitého ako stromy. Juta dosahuje zrelosť do 6 mesiacov a ponúka veľký výnos plodín pre oblasť pôdy, na ktorej sa pestuje. Táto efektívnosť rastu znamená, že v porovnaní s inými plodinami využíva menej pôdy a preto sa znižuje potreba zasahovania do divočiny a prírodných biotopov.

Výroba juty vytvára veľmi potrebné pracovné miesta v chudobnejších regiónoch sveta. Výrobca  Ancient Wisdom má veľmi dobré vzťahy s niekoľkými výrobcami juty a bavlny v oblasti Kalkaty v Indii. Pravidelne ich navštevujú, aby zabezpečili, že obchodujú so spoločnosťami, ktoré dobre a spravodlivo zaobchádzajú so svojimi pracovníkmi a subdodávateľmi. Okrem toho pomáhajú podporovať detský domov v blízkosti továrne.

Navštívte stránku JuteNotPlastic.com pre viac informácií. Predstavte si, ako si naša planéta odpočinie, keď vymeníme plastové vrecká za bavlnené alebo jutové tašky. Pomôžte chrániť planétu zem a používajte len 100% prírodné tašky.

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu