EKO jutová taška 35x40x14 nákupná

Ekologicky šetrná Jutová Taška , so zipsom, s krížovým dnom, s vnútorným vreckom a s transferovou potlačou. Mäkká bavlnené ušká, zips pre väčšiu bezpečnosť, bavlnená podšívka s vreckom a funky cool dizajn. Juta je 100% bio-rozložiteľná.

Juta je 100% bio-rozložiteľná a kompostovateľná. Výrobca zabezpečuje dôstojné pracovné podmienky, férovú mzdu, spravodlivé obchodovanie a trvalo udržateľný rozvoj.

Jutové tašky sú veľmi odolné a dajú sa opakovane používať, čo eliminuje potrebu používania plastových tašiek.

 

Skladom (15 ks)
Kód: 1001253
Značka: Goa Art
€13,59 / ks €11,33 bez DPH

EKO nákupná taška Jutová:

Materiál: juta, 100% bavlna

Potlač: transferová sieťotlač – vodou riediteľné RUR farby - nezaťažujú životné a pracovné prostredie

Rozmery: 35x40x14 cm, dĺžka ramienka: 28 cm, hmotnosť: 0,22 kg

Výrobca: Ancient Wisdom - AWM, Ltd & Goa Art s.r.o.  Krajina pôvodu tašky: India

 

Juta je rýchlo rastúca plodina s oveľa vyššou mierou odbúravania oxidu uhličitého ako stromy. Juta dosahuje zrelosť do 6 mesiacov a ponúka veľký výnos plodín pre oblasť pôdy, na ktorej sa pestuje. Táto efektívnosť rastu znamená, že v porovnaní s inými plodinami využíva menej pôdy a preto sa znižuje potreba zasahovania do divočiny a prírodných biotopov.

Výroba juty vytvára veľmi potrebné pracovné miesta v chudobnejších regiónoch sveta. Výrobca  Ancient Wisdom má veľmi dobré vzťahy s niekoľkými výrobcami juty a bavlny v oblasti Kalkaty v Indii. Pravidelne ich navštevujú, aby zabezpečili, že obchodujú so spoločnosťami, ktoré dobre a spravodlivo zaobchádzajú so svojimi pracovníkmi a subdodávateľmi. Okrem toho pomáhajú podporovať detský domov v blízkosti továrne.

Navštívte stránku JuteNotPlastic.com pre viac informácií. Predstavte si, ako si naša planéta odpočinie, keď vymeníme plastové vrecká za bavlnené alebo jutové tašky. Pomôžte chrániť planétu zem a používajte len 100% prírodné tašky.

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie