Tarot dobra Colette Baron-Reid

Colette Baron-Reid vytvorila sadu tarotových kariet s tradičnou štruktúrou, avšak modernejšou a jednoduchšou duchovnou stavbou. Tarot dobra je založený na stovky rokov starom systéme veštenia, ale zároveň využíva poznatky súčasnej pozitívnej psychológie.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 902213
€26,42 / ks €24,02 bez DPH

Názov: Tarot dobra

Balíček obsahuje knihu (144 strán) a 78 kariet so zlatou hranou

Rozdiel medzi Tarotom dobra a inými tarotovými sadami si všimnete okamžite. Všetky posolstvá kariet sú formulované ako afirmácie prednášané v prítomnom okamžiku. Účelom je, aby ste sa s vybranou kartou stotožnili a povedali si: "Táto energia je teraz mojou súčasťou"

#ShowMore#

78 kariet v balíčku predstavuje univerzálne, archetypálne stránky ľudstva, ktoré každý človek nosí vo vnútri v sebe, alebo ich nachádza v prostredí vonkajšieho sveta a vo vzťahu s druhými.

Vykladať si karty formou afirmácií znamená prijať zodpovednosť za posolstvo, ktoré prinášajú. Dôležitú úlohu bude vždy hrať tiež Vaša intuícia - to ona Vás dovedie k odpovediam, ktoré hľadáte. Textov je minimum, rovnako ako kľúčových slov a hesiel, ktoré Vás majú len priviesť k zamysleniu nad tým, ako sa dajú použiť na Vašu konkrétnu životnú situáciu. 

Autor: Colette Baron-Reid

Originál: The Good Tarot

Preklad: Jana Dvorská

Vydavateľstvo: Synergie, 2018

ISBN: 978-80-7370-492-6 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu