Talizmany * Amulety * Symboly

História amuletov, talizmanov a symbolov je veľmi dlhá a zaujímavá. Mnohé z nich získali veľký význam vďaka nezvyklým udalostiam a osudom ľudí, s ktorými sa spojili. Až do dnešných dní sa zachovali vo forme skalných kresieb, sôch a reliéfov.

amulet200

Nepopierateľnou kladnou stránkou nosenia amuletov a talizmanov je ich pôsobenie na naše podvedomie, ktoré aktivuje psychické a fyzické sily v snahe dosiahnuť očakávaného účinku. V dobe návratu k nekonvenčným liečebným metódam predstavujú vynikajúci ochranný prostriedok proti našim slabostiam, pri nedostatku sebadôvery a prinášajú vieru v úspech, šťastie, zdravie a lásku. Vyrábané sú z najkvalitnejších zliatin cínu, alebo mosadze, ktorých medená zložka funguje ako bioregulátor radiácie organizmu. Pracuje sa aj s novou náročnejšou bezolovnatou zliatinou. Každý výrobok prechádza detailným ručným opracovaním s rozmanitými galvanickými povrchmi. Amulety sú z 80% vyrábané ručným spracovaním a sú zásadne hypoalergénne.

Energetické čistenie amuletu:
Amulet rozbaľte a prvých 24 hodín ho noste u seba (na krku, vo vačku), najlepšie tak aby zostal skrytý pred zrakmi ostatných. Amulet počas tejto doby prijíma Vaše osobné vlastnosti. Počas týchto 24 hodín podržte amulet najmenej štyrikrát na niekoľko minút v zavretej ľavej dlani. Po 24 hodinách vyryte na zadnú stranu amuletu vlastnú značku, môžu to byť Vaše iniciále, vlastný podpis, rodový znak, poprípade znamenie zverokruhu. Po umiestnení vašej značky sústredene a osamote vyslovte vlastnými slovami, čo očakávate, s čím počítate a čo túžite dosiahnuť s pomocou amuletu pocteného Vašou nádejou. Nezabudnite, že Vaše prianie by malo byť pozitívne pre Vás aj pre všetko čoho sa toto prianie týka. Potom zoberte amulet do oboch rúk a sfúknite z neho ako keby prach, čím sa odhalí čistá aura a zlikviduje sa zvyšok vlastností, ktoré mohol materiál prevziať pred očistením.


amulet_spirala
Archimedova špirála

Takto očistený amulet už možno voľne nosiť, pričom sa doporučuje, aby sa ho príliš často nedotýkali iné osoby.

Ako aktívne energetické vlastnosti použitého materiálu, tak aj radiácie tvarov sú príčinou toho, že amulet prijíma z nášho organizmu nepriaznivé žiarenie a odstraňuje ich von, čo sa prejavuje rôznymi zmenami: materiál sa čiastočne alebo úplne pokryje medenkou, pri kresbe vznikajú lúče, silne prilepené odtlačky. Toto všetko ukazuje, že náš zdravotný stav nie je úplne v poriadku.

Tieto zmeny je možné odstrániť pomocou mäkkej handričky s trochou zubnej pasty, s popolom z vonnej tyčinky alebo pomocou prostriedku na čistenie mosadzi.

 

Všetky naše AMULETY a TALIZMNANY si môžeš prezrieť tu.

 

Späť do obchodu