Sviečka sójová Granátové jablko

Vysoko kvalitná sviečka s úžasnou vôňou, navrhnutá ako krásny a plnohodnotný darček. Je vyrobená zo sójového vosku a nalievaná do sklenenej nádobky, ktorú je možné znovu použiť. Nádobka je uzavretá korkovým viečkom a doplnená o prírodnú hnedú papierovú etiketu, pripevnenú s jutovým povrazom. Neobsahuje syntetický vosk ani parafín.

Skladom (7 ks)
Kód: 800865
Značka: AWG
€4,30 / ks €3,58 bez DPH

Sviečka sójová - Granátové jablko

Sójové sviečky sú skvelou alternatívou k parafínovým sviečkam. Horia rovnomerne, takže po stranách nezostáva žiaden vosk. Sú lepšie pre životné prostredie a krásne rozptyľujú vôňu. Na rozdiel od parafínových sviečok neobsahujú toxíny a horia o 30-50% dlhšie.

Použitie: ak chcete zabrániť tomu, aby sójové sviečky tvorili čierne sadze, zrežte knôt na ¼ pred zapálením sviečky. Vždy udržujte knôt v strede. Sviečku nechajte horieť na stabilnom a tepelne odolnom povrchu. Chráňťe ju pred prievanom a nezapaľujte, keď vosk siaha do menej ako 1cm od spodnej časti nádoby. Nedotýkajte sa alebo nepresúvajte sviečku počas jej používania alebo ak je vosk ešte horúci. Udržujte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Počas horenia nenechávajte bez dozoru.

Doba horenia: cca. 20 hodín

Materiál: sójový vosk, vonný olej, sklo, korok, juta

Krajina pôvodu: Čína

Hmotnosť: 0,19 kg

Výrobca: AWM, Ltd.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: