Praxe přítomnosti Patty de Llosa

"Praxe přítomnosti" nás vedie k tomu, ako sa naučiť plne a bdelo zažívať prítomný okamžik a pod povinnosťami a ťažobou všedného života nestrácať vlastnú živú túžbu a dotyk s bezprostrednou vnútornou pravdou. Všetky v knihe popisované postupy ako tchaj-ťi či meditácia, jungovská analýza, Gurdžijevova práca a Alexandrova technika (ktorých je autorka celoživotnou študentkou aj skvelou učiteľkou) nás vedú k harmónii a spolupráci tela, mysle a cítenia, ktoré vedie k väčšej celistvosti nášho bytia a prežívania. Všetkých päť týchto smerov zdôrazňuje, hoci rôznymi spôsobmi, význam praktikovania vnútornej prítomnosti. Všetkých týchto päť ciest vyzdvihuje rozvoj bytia, čím sa líšia od väčšiny ďalších vplyvov v našich životoch, ktoré vyživujú osobnosť.

Skladom (1 ks)
Kód: 901307
€14,78 / ks €13,44 bez DPH

Názov: Praxe přítomnosti

Podtitul: Pět cest pro každodenní život: Tchaj-ťi a taoismus, Jung a individuace, Alexanderova technika integrace mysli a těla, Gurdžijevovo učení, modlitba a meditace

Autor: Patty de Llosa

Originálny názov: The Practice of Presence

Preklad: Petra Longmore a Lukáš Houdek

Počet strán: 288

Väzba: mäkká

Rozmer: 150 x 220 mm

Vydavateľstvo: Malvern, 2014

ISBN: 978-80-87580-71-4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie