Myšlenky o Bohu Bert Hellinger

Kniha, ktorá práve vychádza, je akýmsi celkovým zhrnutím autorovho bytostného poznania. Rozširuje konštelácie o ich kontextuálny rámec.

Pojednáva zrozumiteľným a jednoduchým spôsobom o veciach zložitých aj bežných tak, ako je Hellingerovi vlastné.

Konfrontuje nás s naším vnútorným svetom často veľmi kontroverzným spôsobom, núti k hlbokému zamysleniu a nastoľuje tým ďalšie a ďalšie otázky, na ktoré si isto hĺbavý čitateľ odpovie sám. 

Skladom (1 ks)
Kód: 900600
€13,18 / ks €11,98 bez DPH

Názov: Myšlenky o Bohu  

Podtitul: Jejich kořeny a jejich působení

Autor provokuje svojimi filozofickými názormi, ktoré stavia do zvláštneho kontrastu. Svojím osobitým výkladom nás vedie k pochopeniu, že duša sa rozvíja podľa vlastných prirodzených zákonov, nezávislých na našej vôli alebo prianiach.

#ShowMore#

Čitateľovi dáva kniha tušiť hĺbku, s akou sa autor zamýšľa nad životom. Vníma dušu ako autonómnu sféru a sprevádza ju citlivo až k veciam posledným. Jeho dielo je prestúpené hlboko ľudskými hodnotami a humanizmom, presahujúcim hranice národov, kultúr aj náboženstiev. Vydanie knihy si nekladie za cieľ budovanie nových paradigiem, ale snaží sa českej verejnosti podať komplexne autorove myšlienky, ktoré predstavujú veľakrát aj revolúciu v myslení. Jedným z najväčších významov bude, keď podnieti čitateľa a stane sa predmetom tvorivých diskusií.

Jazyk: český

Autor: Bert Hellinger

Originálny názov: Gottesgedanken

Preklad: Mgr. Milena Jíšová

Počet strán: 184

Väzba: mäkká

Rozmer: 210 x 210 mm

Hmotnosť: 350 g

Vydavateľstvo: Equilibrium, 2009

ISBN: 978-80-904294-0-6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu