Myšlenky o Bohu Bert Hellinger

Kniha, ktorá práve vychádza, je akýmsi celkovým zhrnutím autorovho bytostného poznania. Rozširuje konštelácie o ich kontextuálny rámec. Pojednáva zrozumiteľným a jednoduchým spôsobom o veciach zložitých aj bežných tak, ako je Hellingerovi vlastné. Konfrontuje nás s naším vnútorným svetom často veľmi kontroverzným spôsobom, núti k hlbokému zamysleniu a nastoľuje tým ďalšie a ďalšie otázky, na ktoré si isto hĺbavý čitateľ odpovie sám. Autor provokuje svojimi filozofickými názormi, ktoré stavia do zvláštneho kontrastu. Svojím osobitým výkladom nás vedie k pochopeniu, že duša sa rozvíja podľa vlastných prirodzených zákonov, nezávislých na našej vôli alebo prianiach.

Čitateľovi dáva kniha tušiť hĺbku, s akou sa autor zamýšľa nad životom. Vníma dušu ako autonómnu sféru a sprevádza ju citlivo až k veciam posledným. Jeho dielo je prestúpené hlboko ľudskými hodnotami a humanizmom, presahujúcim hranice národov, kultúr aj náboženstiev. Vydanie knihy si nekladie za cieľ budovanie nových paradigiem, ale snaží sa českej verejnosti podať komplexne autorove myšlienky, ktoré predstavujú veľakrát aj revolúciu v myslení. Jedným z najväčších významov bude, keď podnieti čitateľa a stane sa predmetom tvorivých diskusií.

Skladom (1 ks)
Kód: 900600
€13,18 / ks €11,98 bez DPH

Názov: Myšlenky o Bohu  

Podtitul: Jejich kořeny a jejich působení

Jazyk: český

Autor: Bert Hellinger

Originálny názov: Gottesgedanken

Preklad: Mgr. Milena Jíšová

Počet strán: 184

Väzba: mäkká

Rozmer: 210 x 210 mm

Hmotnosť: 350 g

Vydavateľstvo: Equilibrium, 2009

ISBN: 978-80-904294-0-6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie