Hlubiny přítomnosti Hana Hájková

Rozširujte okolo seba lásku a svoju mravnú čistotu. Také posolstvo vysiela knižka Hany Hájkovej s názvom "Hlubiny přítomnosti".
Prepája v nej štyri živly - zem, vodu, oheň, vzduch - s individuálnym ľudským životom, ktorého prítomnosť harmonizuje s minulosťou aj s budúcnosťou. V rámci tejto súvzťažnosti upozorňuje nielen na zodpovednosť každej ľudskej bytosti k životu ako takému, ale zdôrazňuje tiež význam vzájomného prelínania prírodného a ľudského elementuˇ. Aj to, aké dôležité sú pre zmysluplný život človeka hodnoty empatie jedného k druhému, citovosti smerované aj do nadreálneho sveta a zahŕňajúce okrem ľudského života tiež ďalšie druhy, a to ako zo zvieracej, tak rastlinnej sféry. Stavia lásku proti nadradenosti, súčinnosť proti sebectvu, vnútorné bohatstvo proti banálnej povrchnosti, premýšľanie o významoch a symboloch proti intelektuálnej prázdnote a citovej vyprahnutosti.

Skladom (1 ks)
Kód: 901107
€9,91 / ks €9,01 bez DPH

Názov: Hlubiny přítomnosti

Podtitul: Ztracené souvislosti

Jazyk: český

Autor: Hana Hájková

Počet strán: 256

Väzba: mäkká

Rozmer: 140 x 190 mm

Hmotnosť: 366 g

Vydavateľstvo: Pragma, 2013

ISBN: 978-80-7349-337-0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie