Duší jsem se dotkla nebe Monika Vítová

Nebo a peklo? V dnešnej dobe sa stále častejšie zaoberáme otázkami týkajúcimi sa posmrtného života. Je či nie je nebo? Kam po smrti putuje naša duša?

Niektorí ľudia mali možnosť stretnúť sa tvárou v tvár so smrťou. Monika Vítová klinickú smrť zažila hneď trikrát po sobe.

V knihe detailne popisuje svoje zážitky z neba, a to hneď dvakrát. Tretí krát sú to desivé zážitky, z ktorých ide mráz po chrbte, ktoré úplne kontrastujú s predchádzajúcimi dvoma prípadmi. Sú z miesta, ktoré sa dajú nazvať peklom.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 902125
€13,41 / ks €12,19 bez DPH

Názov: Duší jsem se dotkla nebe  

S autorkou sa však tiež pozrieme do nemocníc a zdravotníckych zariadení aj do sveta ľudí, ktorých pozná, z ktorých niektorí sa k nej obrátili chrbtom vo chvíľach, kedy to najmenej čakala. Naopak iní, predovšetkým tí najbližší, jej stáli v ťažkých chvíľach po boku.

#ShowMore#

"Videla som prekrásne svetlo, ktoré by si na zemi ťažko kedy hľadal. Moje vlastné telo, ktoré by som mala vidieť a cítiť, som nevidela a ani necítila. Ja som sa len vnímala. Vnímala som svoju prítomnosť, prítomnosť svojej duše. Bol to jedinečný zážitok. Tak silný a zvláštny, ťažko uveriteľný. A mne bolo dožičené zažiť ho dvakrát. Som šťastná, že mám rodinu, ktorá ma miluje, ktorá na mňa v tú chvíľu toľko myslela. Verili, že to dopadne dobre. Tým mi poslali mnoho energie, až si ma privolali späť. Ešte nenastal môj čas odísť z tohoto sveta."

Jazyk: český

Autor: Monika Vítová

Počet strán: 180

Väzba: mäkká

Rozmer: 145 x 205 mm

Vydavateľstvo: Fontána, 2017

ISBN: 978-80-7336-881-4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu