Cesta Davida Pondera Andy Andrews

Vo svojej knihe, ktorá bola bestsellerom, rozpráva Andy Andrews moderné podobenstvo o mužovi menom David Ponder. Ponder je obyčajný človek, ktorý prišiel o prácu a stratil vieru v život. Stojí pred najhorším rozhodnutím svojho života: chce spáchať samovraždu.

Vtom je prenesený späť v čase a stáva sa svedkom siedmich rozhodujúcich okamžikov v dejinách ľudstva. V každom z týchto momentov sa stretáva s významnou historickou osobnosťou, ktorá mu prezradí svoj návod na úspech.

Potom je Ponder premiestnený do budúcnosti, kde uvidí svoj život tak, ako by mohol vypadať, keby sa zariadil podľa doporučenia svojich radcov.

 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 900684
€9 / ks €8,18 bez DPH
Kategória: Rozvoj tela a ducha
Položka bola vypredaná…

Názov: Cesta Davida Pondera

Podtitul: Sedm rozhodnutí vedoucích k úspěchu

Sedem historických postáv - od kráľa Šalamúna, Harryho Trumana, Abrahama Lincolna po Annu Frankovú a Kryštofa Kolumbusa - v rozhovore s Davidom Ponderom prezrádza, ako im odvaha, húževnatosť, nadšenie, túžba a optimizmus pomohli dosiahnuť veľkosť tvárou v tvár zdanlivo neprekonateľným prekážkam.

#ShowMore#

Čitatelia sa z príbehu Davida Pondera dozvedia, že ak sa budú riadiť siedmimi rozhodnutiami, ktorých stelesnením je sedem významných historických postáv, môžu taktiež viesť pozoruhodný život.

Jazyk: český

Autor: Andy Andrews

Originálny názov: The Traveler´s Gift. Seven Decisions That Determine Personal success

Preklad: Richard Janda

Počet strán: 144

Väzba: mäkká

Rozmer: 135 x 215 mm

Hmotnosť: 131 g

Vydavateľstvo: Alman, 2004

ISBN: 80-86766-01-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu