Pôvod Dan Brown

Robert Langdon, harvardský profesor symbolistiky a náboženskej ikonografie, prichádza do Guggenheimovho múzea v Bilbau. Má sa tu zúčastniť na prezentácie objavu, ktorý "navždy zmení tvár vedy".

Prezentáciu má jeho priateľ a bývalý študent Edmond Kirsch, štyridsaťročný vedec a magnát, ktorého pre jeho veľkolepé vynálezy a smelé predpovede mnohí považujú za kontroverznú osobnosť celosvetového formátu. 

Tento významný večer nemá byť výnimkou. Kirsch tvrdí, že zverejní svoj prelomový objav týkajúci sa sa základov ľudskej existencie, ktorý môže mať ďalekosiahle následky.

Skladom (1 ks)
Kód: 902221
€17,90 / ks €16,27 bez DPH

Názov: Pôvod

Langdona a stovky ďalších hostí zaskočí, keď sa starostlivo pripravený večer zmení v chaos. Kirscha zavraždia skôr, než stihne oznámiť svoj objav. Langdon, ktorý sa ocitne v ohrození života, musí ujsť spolu s riaditeľkou múzea Ambrou Vidalovou. Zamieria do Barcelony a podniknú nebezpečný pokus vypátrať heslo, ktorým sa dá dostať ku Kirschovmu objavu.

#ShowMore#

Protivník je však vždy o krok pred nimi. Langdon a Vidalová v úsilí vylúštiť heslo nachádzajú iba záhadné náznaky a odkazy na moderné umenie. Napokon objavia stopy vedúce k pravde, ktorá doposiaľ nebola známa a skutočne otrasie celým svetom.

Jazyk: slovenský

Autor: Dan Brown

Originálny názov: Origin

Preklad: Otakar Kořínek

Počet strán: 528

Väzba: pevná

Rozmer: 135 x 216 mm

Hmotnosť: 630 g

Vydavateľstvo: Ikar, 2018

ISBN: 978-80-551-5863-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu