Padesát stínů Adama Rosella Calabró

Mr. Grey je krásny, bohatý, citlivý, tajomný a sexy. Je hlavným hrdinom knižnej udalosti desaťročia: trilógie "Padesát odstínů - šedi, temnoty a svobody". Je tu len jeden malý problém: Mr. Grey neexistuje.

A čo Adam? Adam ten existuje. Keď Mr. Grey zdvorilo konverzuje so svojou milovanou, Adam prehráva celú abecedu grganím. Keď sa Mr. Grey ujme velenia, Adam uchopí televízny ovládač. Keď Mr. Grey hrá srdcervúce tóny na klavíry, našinec Adam sa láskyplne rýpe v nose na gauči.


Skladom (1 ks)
Kód: 901185
€8,97 / ks €8,15 bez DPH

Názov: Padesát stínů Adama

Podtitul: Druhá strana nejlechtivější trilogie desetiletí

Adam je proste náš manžel-priateľ-milenec, ten, ktorého máme bežne pred očami, keď prestaneme snívať o literárnom Mr. Greyovi. Nie je tak šaramantný, ale o to viac zábavný aspoň z päťdesiatich dôvodov, uvedených v tejto veselej knižke. Pretože, aj keď sa Adam šúcha v papučiach po byte a na sebe má vyťahané tričko zamastené od jedla a ako čítanie rozhodne zvolí posledné číslo Motorevue, má v sebe niečo, čo Mr. Greyovi chýba: dokáže v nás prebudiť lásku a pobaviť nás.

#ShowMore#

Takže potom, čo sme jedným dychom prečítali celú trilógiu E L. Jamesovej, sme si položili otázku, kto že je ten mužský exemplár, ktorý hlasno chrápe po našom boku? Táto kniha nám to pomôže odhaliť a hlavne nás pobaví, pretože nakoniec smiech je všeobecne tou najerotickejšou pomôckou.

Jazyk: český

Autor: Rosella Calabró

Originálny názov: 50 sbavature di Gigio

Preklad: Iva Dobrovská

Počet strán: 120

Väzba: pevná

Rozmer: 130×180 mm

Hmotnosť: 233 g

Vydavateľstvo: Práh, 2013

ISBN: 978-80-725-2452-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu