Trippel Omega-3 prírodné kapsule 144 ks

Trippel omega 3 je produkt nórskeho pôvodu, ktorý obsahuje rybí tuk v kapsuliach. 

 

Skladom (2 ks)
Kód: 701386
Značka: Moana
€21 / ks €17,50 bez DPH

Trippel Omega-3 prírodné kapsule 144 ks

Aktívne zložky: Omega-3 mastné kyseliny sú nevyhnutné pre zdravé srdce, mozog, svaly, kĺby a zniženie hladiny cholesterolu a triglyceridov v krvi. Zabraňujú tvorbe cholesterolových plakov na stenách ciev, čím znižujú riziko srdcového infarktu. Vitamín E zabraňuje oxidácii rybieho tuku. Vitamín A je dôležitý pre dobrý zrak a imunitu. 

#ShowMore#

Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA), ktoré sa nachádzajú v rybom tuku sa taktiež nachádzajú aj v ľudskom tele, avšak naše telo si ich nevie samo vyrobiť.

Preto je dôležité si ich dopĺňať v jedálničku, či už formou morských rýb (minimálne 3x týždenne) alebo prostredníctvom výživových doplnkov.

Účinky: Znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a arytmie srdca. Znižuje hladinu triglyceridov (u cukrovkárov) a cholesterolu v krvi (pôsobí protizápolovo) Uľavuje od bolesti kĺbov. Posilňuje imunitný systém a zlepšuje funkciu mozgu. Zabraňuje bolesti kŕčových žíl, kôrnateniu ciev, vzniku trombóz (zlepšuje cievnu elasticitu). Dostatočné množstvo vitamínu D zabezpečuje normálne fungovanie imunitného systému, rast a posilnenie kostí a zubov a tiež podporuje funkciu svalov a nervového tkaniva. 

Zloženie: 2 kapsule obsahujú: Rybí olej 1000 mg Omega 3 650 mg DHA 250 mg EPA 310 mg Vitamín A 250 µg Vitamín D 16µg (800IU) Vitamí E 10 mg

Dávkovanie: 2 kapsule denne

Obsah balenia: 144 kapsúl

Krajina pôvodu: Nórsko

Vyrobené firmou Pharmatech AS pre Biopharma AS, Nórsko

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu