Schindeleho minerály výživový doplnok 400 g

Schindeleho minerály blahodárne pôsobia na podporu imunitného systému a nervovej sústavy. Spevňujú a omladzujú organizmus.

Upravujú hladiny cukru v krvi. Pomáhajú pri problémoch s trávením, pri reumatizme a artritíde, pri bolestiach kĺbov, chrbta a svalov.

Ďalej pomáhajú pri srdcovo-cievnych problémoch, vysokom krvnom tlaku a kŕčových žilách.

 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 700261
€26,80 / ks €22,33 bez DPH €67 / 1 kg

Schindeleho minerály výživový doplnok 400 g

Čistý prírodný produkt z Horného Rakúska. Schindeleho minerály pre svoje očistné a regeneračné schopnosti už dlhé roky oslovujú mnoho tisíc spokojných užívateľov aj na Slovensku. Je to výdatný zdroj minerálov a stopových prvkov. 

#ShowMore#

Vhodný doplnok pri poúrazových stavoch, zlomenín kostí, pri ženských problémoch, zápaloch a hormonálnych poruchách. Pomáhajú pri bolestiach hlavy, migréne, pri vypadávaní vlasov a pri kožných problémoch. Znovunavracajú obranyschopnosť organizmu. Odporúčajú sa pri celkovom vyčerpaní, hučaní v ušiach, depresívnych stavoch, na zlepšenie pamäti a koncentrácie.

Schindeleho minerály ako základ správnej výživy a životosprávy navyše vykazujú unikátne elektrické a magnetické vlastnosti. Pravidelným užívaním naviac napomáhajú eliminovať negatívne účinky ionizačného a elektromagnetického žiarenia. Sú vhodné pre dlhodobé užívanie bez akýchkoľvek vedľajších účinkov aj ako spoľahlivý doplnok výživy. Vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Výživový doplnok. Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosah malých detí!

Obsah balenia: 400 g

Informácie pre alergikov: Výrobca neuvádza žiadne alergény.

Jedno balenie 400 g minerálov vystačí na 66 dní pre jednu osobu. Doporučujeme neprekračovať dennú dávku (6 gramov prášku), po 28 dňoch si urobte 3 dňovú prestávku

Zloženie: jemne mleté minerály - kyselina kremičitá, kremík, železo (rozpustné v žalúdočných kyselinách), oxid horečnatý

Číslo šarže a dátum spotreby sú uvedené na etikete.

Vyrobil Robert Schindele GESMBH

Krajina pôvodu: Rakúsko.

---
Upozornenie:
Uvedené informácie v nijakom prípade nenahrádzajú odbornú lekársku starostlivosť.
V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov neodkladne navštívte lekára a vyhľadajte odbornú pomoc.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu