Premium Colostrum prírodné kapsule

Výživový doplnok s obsahom kravského mledziva - kolostra. Mledzivo je vysokokvalitná výživná látka, ktorú cicavce konzumujú niekoľko prvých dní po narodení. Zabezpečuje zdravú imunitu a rast pre nový organizmus. Obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok.  

Mledzivo v tomto prípravku pochádza z francúzskych fariem (sever Francúzska - mliekárenská spoločnosť – Ingredia Nutritional´s) z kontrolovaných chovov, čim je zabezpečená jeho čerstvosť. Kravy sú tu chované s ohľadom na prírodu a samotné zvieratá, samozrejme za dodržiavania najprísnejších podmienok vzhľadom na kvalitu mlieka.

Skladom (5 ks)
Kód: 701252
Značka: Kompava
€14 / ks €11,67 bez DPH

Premium Colostrum - prírodné kapsule

Dávkovanie: deti: 1×1 kapsula denne, dospelí: 2 – 4 kapsule denne

Použitie: Kolostrum treba zapiť dostatočným množstvom vody. Nevhodné užívať s tráviacimi enzýmami. Odporúčame užívať na lačno alebo 30 minút pred jedlom alebo tréningom. Pri malých deťoch odporúčame obsah kapsúl vysypať do vody a hneď vypiť.

Zloženie: Kolostrum (mlieko a mliečne výrobky) , živočíšna želatína, farbivo oxid titáničitý

Upozornenie: Vhodné pre deti od 3 rokov. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Balenie: 350 mg/ 60 kapsúl

Výrobca: Kompava s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: