Gurmar 120 tabliet

Prírodné antidiabetikum. Gurmar čaj je jedným z najúčinnejších prírodných prostriedkov na liečbu diabetes I. a II. typu. Použitie Gurmaru v liečbe cukrovky je známe z histórie tradičnej indickej a Ajurvédskej medicíny niekoľko tisíc rokov.

Ako jeden z mála prírodných prostriedkov má schopnosť podporovať regeneráciu, zvyšovať počet beta-buniek pankreasu a tým obnovovať tvorbu inzulínu. Tento účinok je charakteristický najmä pri diabetes 2.typu, kedy je znížená tvorba inzulínu. Obnova počtu beta buniek vedie v mnohých prípadoch k úplnej kompenzácii oslabenej funkcie pankreasu a k úplnému vyliečeniu. 

 

Skladom (3 ks)
Kód: 700779
€15,90 / ks €13,25 bez DPH
700779 Gurmar tablety
VEGAN

Gurmar 120 tabliet

Gurmar pomáha pri poruchách metabolizmu cukrov viacerými účinkami. Napomáha stimulovať tvorbu inzulínu, regenerovať beta-bunky pankreasu a zároveň zvyšovať aktivitu enzýmov zúčastnených metabolizmu glukózy, zabraňovať vzniku inzulínovej rezistencie u diabetikov I. typu (závislých od inzulínu) čím prispieva k zachovaniu účinnosti podávaných inzulínov.

#ShowMore#

Gurmar latinský názov Gymnema silvestre je drevnatý plazivý ker pôvodom z Indie. Obsahuje najmä triterpénové alkaloidy, (kyselina gymnemová) a peptid gurmarín ktorý účinne tlmí chuť na sladké a preto je Gurmar aj vhodným doplnkom programov na redukciu telesnej hmotnosti.

Balenie: 120 bylinných tabliet

Odporúčaná denná dávka: 3 x denne 1 alebo dve tablety po jedle.

Prvé účinky nastúpia obvykle po 3 - 4 týždňoch, odporúča sa užívať aspoň 6 mesiacov alebo do zlepšenia stavu.

1 tableta obsahuje: 500 mg prírodnej bio-zložky Gurmar listy, pomocné látky: uhličitan vápenatý, stearan horečnatý, modifikovaný škrob, mikrokryštalická celulóza

Obsah balenia: 120 tabliet (vystačí na 20 až 40 dní užívania).

Na Slovensku vyrobila firma Nutraceutica.

Krajina pôvodu: India

---
Upozornenie:
Uvedené informácie v nijakom prípade nenahrádzajú odbornú lekársku starostlivosť.
V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov neodkladne navštívte lekára a vyhľadajte odbornú pomoc.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie