Chaga (Čaga) prírodné tablety 90 ks

Čaga od anglickej spoločnosti MRL sa nezískava nepriamo extrakciou, ale priamo z mycélia (podhubia) a primordia (mladých plodníc) húb Inonotus obliguus pestovaných v biomase v sterilných podmienkach.

Biomasa sa následne spracuje do tabliet, pričom každá tableta obsahuje 500 mg biomasy. Spoločnosť MRL využíva patentovanú výrobnú technológiu pre pestovanie húb z Kalifornie (USA).

Skladom (1 ks)
Kód: 700794
Značka: Good Nature
€37,83 / ks €31,53 bez DPH

Chaga (Čaga) prírodné tablety 90 ks

Prírodný produkt.

Dávkovanie: 2 - 6 tabliet denne

#ShowMore#

Obsah balenia: 90 tabliet/68,4 g, každá tableta obsahuje 500 mg biomasy Inonotus obliguus.

Zloženie 1 tablety: 500 mg Ryšavec šikmý Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý, rastlinná kyselina stearová -Neobsahuje umelé farbivá a konzervačné látky.

Neobsahuje lepok. Vhodné pre vegetariánov.

Krajina pôvodu: Veľká Británia

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odsúhlasené Úradom verejného zdravotníctva SR.

Dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Vyrába:  Mycology Research Laboratories Ltd., Chaucer House, c/o Pure Health Ltd. (Room 3), 134 Biscot Road, Luton, LU3 1AX, Veľká Británia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Good Nature s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu so zdravou výživou od roku 2002, pričom zastáva silné postavenie v oblasti zdravého životného štýlu a chudnutia.

Späť do obchodu