Dabur Herbal Organic Charcoal zubná pasta 100 ml

Zubná pasta Dabur Charcoal s organickým čiernym korením a zázvorom je unikátna zmes tých najlepších prírodných a najsilnejších zmesí ingrediencií ako drevené uhlie, zázvor a čierne korenie. 

Skladom (3 ks)
Kód: 701504
Značka: Dabur
€6,08 / ks €5,07 bez DPH

Dabur Herbal Organic Charcoal zubná pasta 100 ml

Aktívne uhlie má dlhú a osvedčenú históriu ako silná a účinná zložka na pomoc pri starostlivosti o ústnu dutinu. Má prirodzené priľnavé vlastnosti, čo znamená, že keď si čistíte zuby, aktívne uhlie sa viaže na škvrny na zuboch a pomáha ich redukovať.

#ShowMore#

Zubná pasta Dabur Charcoal s organickým čiernym korením a zázvorom má silné bieliace vlastnosti aktívneho uhlia na odstránenie škvŕn a zanechá vám úžasne biely úsmev.

Pasta neobsahuje živočíšne produkty, syntetické alebo minerálne oleje. Neobsahuje fluorid a parabény, takže môže byť použitá v pediatrickej praxi. Je vhodná pre vegetariánov a vegánov.

Zloženie: Aqua, Sorbitol, Silica, PEG-32, Sodium coco sulfate, Aroma (Flavor), Xanthan gum, Tetrasodium pyrophosphate, Charcoal powder, Piper nigrum (Black pepper) fruit extract, Piper longum (Long pepper) fruit extract, Zingiber officinale (Ginger) root extract, Zanthoxylum alatum fruit oil, Sodium saccharin, Trisodium phosphate, Tetrapotassium pyrophosphate, Mica, Benzyl alcohol, Eugenol, CI 77891

 

Len na dentálnu hygienu, nekonzumovať!

Číslo šarže a dátum spotreby sú uvedené na etikete.

Obsah balenia: 100 ml

Výrobca pre Dabur: Naturelle LLC Spojené Arabské Emiráty

Upozornenie:
Uvedené informácie v nijakom prípade nenahrádzajú odbornú lekársku starostlivosť.
V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov neodkladne navštívte lekára a vyhľadajte odbornú pomoc.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma postupne vznikala z malej lekárne, ktorej majiteľ Dr. S. K. Burman sa rozhodol vyrábať účinné a cenovo dostupné lieky. Doktor s nadšením pripravoval zmesi bylín k liečeniu rôznych chorôb, dokonca v tej dobe smrteľných chorôb, ako je malária, mor a cholera. Sláva doktora sa veľmi rýchlo rozšírila a Burman získal titul dôveryhodného muža, ktorý dokáže nájsť cestu ku všetkým možným chorobám. Malá lékáreň sa počas rokov vyvinula na serióznu spoločnosť, ktorej meno Dabur je kombináciou slova doktor a mena Dr. Burman.

V súčasnej dobe Dabur vyrába kozmetiku, liečivá a potravinárske výrobky vytvorené v súlade s ajurvédskymi receptami založenými na prírodných ingredienciách. Stratégia firmy Dabur je založená na neustálom zlepšovaní produktov, ktoré sa predávajú už v rôznych kútoch sveta. Dabur neustále pracuje na zlepšení technológií a receptúr, ktoré používa, takže produkty získavajú novú, lepšiu kvalitu.

Späť do obchodu