Malá duše a Slunce Neale Donald Walsch

"Malá duše a Slunce" je jednoduché a pôsobivé rozprávanie, ktoré prináša deťom veľmi hlbokú pravdu, ktorá je posolstvom o tom, že nie je žiadne absolútne dobro či zlo.

Pretože pod tým všetkým, čo sa na svete deje, pod tým, čo nazývame „dobro“, aj pod tým, čo nazývame „zlo“, sa skrýva láska.


Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 900595
€9,04 / ks €8,22 bez DPH
Kategória: Povesti a rozprávky
Položka bola vypredaná…

Názov: Malá duše a Slunce  

Podtitul: Hovory s Bohem pro děti

Vaše dieťa bude objavovať Boha, ktorého môže milovať, pretože Boh je láska – a všetky malé dušičky sú jeho čiastočkami. Možno, že aj ich rodičia v tejto knihe znovu objavia, kým skutočne sú…

#ShowMore#

Bolo nebolo, žila raz jedna Malá duša. A táto Malá duše o sobe vedela, že je Svetlo, jedno z miliónov, triliónov Svetiel, ktoré dohromady tvoria vesmír. Lenže naša Malá duša chcela také prežiť aké to je byť Svetlom. A Boh povedal, že ak chce Malá duša vedieť, čo je Svetlo, musí najskôr poznať Tmu. Pretože ako by sme poznali čo je hore bez toho, čo je dole, horúce, keby nebolo studené a rýchle bez pomalého? Malá duša pochopila, že ak chce poznať, čím naozaj je, musí poznať tiež pravý opak. „Je to veľký dar,“ povedal Boh, „pretože bez neho by sme nemohli poznať, aké veci sú.“ A tak sa Malá duša vydala na dobrodružnú cestu. Jej príbeh je možno veľmi podobný tomu, ktoré na planéte Zem prežívame my všetci.

Jazyk: český

Autor: Neale Donald Walsch

Originálny názov: The Little Soul and The Sun

Preklad: Robert Gajdoš, Ilona Hůlová

Počet strán: 32

Väzba: pevná

Rozmer: 210 x 280 mm

Hmotnosť: 417 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2007

ISBN: 978-80-7370-002-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu