Anjelské rozprávky na dobrú noc Karen Wallace

Anjeli nás ochraňujú a vedú v našom každodennom živote. Vďaka tejto zbierke rozprávok sa oboznámia aj vaše deti s láskyplnou a milujúcou energiou anjelov.

Tajuplné ale aj pôsobivé príbehy spolu s postavami a prostredím, v ktorom sa odohrávajú, určite podporia tvorivú predstavivosť každého dieťaťa. 

 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 902510
€11,50 / ks €10,45 bez DPH
Kategória: Povesti a rozprávky
Položka bola vypredaná…

Názov: Anjelské rozprávky na dobrú noc

Kniha ponúka meditačné a vizualizačné techniky, ktoré pomôžu spolu s príbehmi posilniť detskú tvorivosť a sebadôveru. Deti sa zároveň uvoľnia, takže budú spokojne spať.

#ShowMore#

Kniha obsahuje 22 veľmi pekne ilustrovaných príbehov, ktoré sa týkajú celého radu inšpiratívnych tém – od viery vo vlastné schopnosti až po prežívanie radosti zo spoločnej práce. Objavte spolu s touto knihou svet očarujúcich postáv, ako sú nebojácni cirkusoví artisti, záhadní princovia a princezné a odvážni objavitelia. Všetky príbehy sú doplnené pozitívnymi posolstvami.

Úvodná časť knihy vysvetľuje moc a silu rozprávania a ponúka podrobný návod, ako pripraviť deti na uvoľňujúci pokojný spánok. Zbierka zároveň obsahuje návod, ako využiť príbehy a to ako zdroj rozvoja predstavivosti ako aj tvorivých schopností vášho dieťaťa.

Jazyk: slovenský

Autor: Karen Wallace

Originálny názov: Angels at Bedtime

Preklad: Andrea Sporková

Počet strán: 144

Väzba: pevná

Rozmer: 198 x 247 mm

Hmotnosť: 710 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2014

ISBN: 978-80-7370-324-0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu