Andělské pohádky na dobrou noc Karen Walace, Lou Kuenzler

Anjeli nás vedú a ochraňujú v našom každodennom živote a pomocou tejto zbierky príbehov sa s ich láskyplnou a milujúcou energiou zoznámia aj vaše deti.

Tajuplné a pôsobivé príbehy spolu s postavami a prostredím, v ktorom sa odohrávajú, bezpochybu podnietia predstavivosť každého dieťaťa. 

Skladom (1 ks)
Kód: 903078
€14,81 / ks €13,46 bez DPH
Box Upozornenie

Názov: Andělské pohádky na dobrou noc

Nenásilné meditačné a vizualizačné techniky, ktoré vám kniha taktiež ponúka, posilnia u detí tvorivosť a sebadôveru a zároveň im pomôžu sa uvoľniť, čo im zaistí pokojný spánok.

#ShowMore#

Kniha obsahuje 22 skvele ilustrovaných príbehov týkajúcich sa celého radu inšpiratívnych tém – od viery vo vlastné schopnosti až po prežívanie radosti zo spoločnej práce. Objavte svet rozprávkových postáv, ako sú nebojácni cirkusoví artisti, záhadní princovia a princezné a odvážni objavitelia.

Každý príbeh je doplnený posolstvom, ktoré vystihuje jeho pozitívny význam. Úvodná časť knihy vysvetľuje silu a moc rozprávania a poskytuje podrobný návod, ako pripraviť deti na pokojný a uvoľnený spánok. Knižka zároveň obsahuje návod, ako využiť príbeh k rozvoju predstavivosti a tvorivých schopností vášho dieťaťa.

Jazyk: český

Autor: Karen Walace, Lou Kuenzler

Počet strán: 144

Rozmer: 195 x 244 mm

Väzba: pevná

Hmotnosť: 720 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2014

ISBN: 978-80-7370-222-9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu