Olej z čierneho sezamu 100% panenský olej 250 ml

Má tmavé sfarbenie, bohatú orechovú príchuť a vďaka antioxidantom pomáha neutralizovať účinky voľných radikálov, ktoré poškodzujú bunky a spôsobujú starnutie. Pomáha vyživiť pokožku hlavy a stimulovať rast vlasov.

 

Skladom (2 ks)
Kód: 700399
Značka: Biopurus
€17,63 / ks €14,69 bez DPH €70,52 / 1 l
Kategória: Panenské oleje
PODĽA TYPU VLASOV: na lesk vlasov
PODĽA ZLOŽENIA A KVALITY: 100% olej
VARIANTA FARBY: neutrál

Olej z čierneho sezamu 100% panenský olej 250 ml

Semienko sezamu čierneho je zložené z 20% bielkovín, 50% rastlinných olejov, 16% sacharidov a 9% vlákniny. Obsahuje vitamíny B1, B2, B3, karotény, minerálne látky vápnik, fosfor, draslík, horčík, železo a zinok. Vhodný na vnútorné i vonkajšie použitie.

#ShowMore#

Vplýva na kvalitu kostného tkaniva, tvorbu krvi, plodnosť a aj kvalitu vlasov a zbavenia šedín. Pre jeho chladivé vlastnosti ho môžu konzumovať najmä ľudia nadmerne sa potiaci, hyperaktívny alebo s nábehom na vysoký krvný tlak, srdcové ochorenie a mozgovú príhodu.

Má vysoký obsah medi, ktorá pomáha udržiavať kosti a kĺby flexibilné a zdravé. Rovnako vysoký obsah železa, ktoré prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Je vynikajúcim zdrojom vápnika a zinku, dôležitých esenciálnych minerálov, ktoré priaznivo vplývajú na zdravie vlasov, nechtov, pokožky a kostí.

Balenie: 250 ml oleja v sklenej fľaši

Zloženie: 100% olej lisovaný za studena zo semien čierneho sezamu. Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.

Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Výrobca: Biopurus, Slovensko

Alergény: sezam

---

Upozornenie:
Uvedené informácie v nijakom prípade nenahrádzajú odbornú lekársku starostlivosť.
V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov neodkladne navštívte lekára a vyhľadajte odbornú pomoc.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma BIOPURUS je  dovozcom výrobkov spoločnosti PURUS-MEDA.Táto spoločnosť je zameraná na výrobu potravinových doplnkov na báze včelích produktov a rastlinných extraktov, výrobu rastlinných extraktov (suchých aj tekutých), výrobu veterinárnych liečiv, výrobu kozmetických prípravkov a potravinársku chémiu.

 

Späť do obchodu