Zafír náramok sekaný

Zafír je kameňom múdrosti, prináša pokoj, ochraňuje lásku, podporuje vernosť. Priťahuje bohatstvo a prosperitu. Potláča depresiu a udržuje rovnováhu v tele. Umožňuje sústredenie, upokojuje myseľ, zbavuje nežiadúcich myšlienok a napätia. Potláča depresie a duchovný zmätok. Odstraňuje sklamanie.

Udáva sa, že zafír posilňuje zrak a pomáha znížiť horúčku. Je nápomocný pri krvácaní z nosa, posilňuje cievy a pomáha pri liečbe štítnej žľazy. Často sa uvádza, že zafír je skvelým kameňom pre detoxikáciu. Traduje sa, že zafír pomáha regulovať činnosť žliaz. Zafír je skvelým kameňom pre hyperaktívne deti, pretože upokojuje prílišnú aktivitu. V zamestnaní zafír pomáha potlačiť a utlmiť stres.

Skladom (4 ks)
Kód: 602457
€18 / ks €15 bez DPH

Zafír - náramok sekaný

ZAFÍR - prírodný kameň/minerál
Náramok z leštených kameňov v tvare nepravidelných sekaných zŕn, navlečených na gumičke.

Vyrobené na Slovensku.

Znamenie zverokruhu: Vodnár, Strelec, Kozorožec
Čakra: krčná, čelová

Očista: pred každým použitím čistíme zafír niekoľko minút pod tečúcou vlažnou vodou, nakoľko je citlivý na prudké slnečné svetlo, nabíjame ho len krátko. Časom zistíme, že postačí a skutočne mu prospieva len denné svetlo. V medzičase ho pokladáme na horský krištáľ.

Každý kamienok je jedinečný a preto sa Vami zakúpený náramok nebude tvarovo zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

Brúsené do nepravidelných tvarov tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: