Rubín v zoisite náhrdelník sekaný

Rubín je kameňom bohatstva aj ochrany. Vytvára štít proti všetkým druhom útokov. Predstavuje silu a energiu. Uvádza do rovnováhy činnosť srdečnej čakry. Podnecuje túžbu po živote a sexuálnu aktivitu. Zaháňa strach, smútok a negatívne myslenie. Zaisťuje pokojný spánok bez nočných môr.

Predchádzanie črevným problémom, uľavuje pri gastritíde, povzbudzuje tráviaci trakt, lieči oči, žalúdok a maternicu. Čistí lymfatický systém a slinivku brušnú, posilňuje krvný obeh, chráni pred vznikom kožných chorôb a lieči ich.
 
Zoisit prináša povzbudenie, uvoľňuje dávne spomienky a pomáha nám sa s nimi vysporiadať. Pomáha nám prekonať seba deštruktívne sklony a inšpiruje nás k tomu, aby sme vzali život do vlastných rúk.

Udáva sa, že rubín v zoisite podporuje plodnosť, pomáha pri ochoreniach prostaty a vaječníkov. Pomáha pri regenerácii po vysiľujúcich ochoreniach.
Skladom (1 ks)
Kód: 602080
€17,53 / ks €14,61 bez DPH

Rubín v zoisite - náhrdelník sekaný

Tromlované leštené kamene v tvare nepravidelných sekaných zŕn, navlečené na silóne.

Náhrdelník veľkosti 90 cm.

RUBÍN V ZOISITE - prírodný minerál

Krajina pôvodu: Tanzánia

Čakra: sdcová, sakrálna a koreňová
Element kameňa: oheň
Znamenie zverokruhu: baran

Očista rubínu by mala byť starostlivá a pred každým použitím, najlepšie v miske vody cez noc, alebo 10 - 15 minút pod tečúcou vodou. Nabíjame ho aspoň 2 hodiny na slnku, dvojnásobnú dobu na dennom svetle, a pokiaľ ho častejšie nepoužívame, odkladáme ho na horský krištáľ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: