Ónyx náramok energetický

Je to ochranný kameň, bráni a ochraňuje pred negativitou vedome namierenou proti Vám. Pomáha v konfliktoch všetkého druhu, v ťažkých a nezrozumiteľných obdobiach, chráni život a dodáva silu. Je mimoriadne účinný pri fyzickom i citovom vypätí, spája s jednotou vesmíru a zameriava našu energiu jedným smerom. Prináša ráznosť a vytrvalosť, dovoľuje stať sa pánmi svojho osudu a poskytuje poučenie z minulosti. 

Zvyšuje sebadôveru a sebakontrolu, lieči staré traumy ovplyvňujúce súčasný život, znižuje strach a obavy. Udržuje v tele rovnováhu energií jin a jang. Redukuje nekontrolovateľné sexuálne túžby, pôsobí na zuby, kosti, kostnú dreň, lieči krvné poruchy a problémy nôh.

Skladom (2 ks)
Kód: 602445
€7,92 / ks €6,60 bez DPH

Ónyx - náramok energetický

Energetický "Budhov" náramok - 22 pravidelných guľôčok z ónyxu navlečených na gumičke. Dĺžka náramku je cca 18cm. Náramok sa dá podľa potreby upraviť rozviazaním uzla a posunutím gumičky. Priemer guľôčky je cca 8 mm.

Energetický náramok je ukončený uzlom, z ktorého vychádzajú dve gumičky. Tento koniec symbolizuje vychádzanie zlej energie. Sila a energia jednotlivých kameňov pôsobí liečivo a harmonizačne na telo i dušu. Čistia a harmonizujú čakry.

Očista: čistíme pod prúdom vlažnej vody, alebo cez noc v miske s vodou spoločne s krištáľom. Kamene nabíjame na priamom slnku často a čo najdlhšie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: