Nefrit náramok energetický

Nefrit, radený pod obchodný názov "jade" (jadeit) sa od jadeitu líši vyššou húževnatosťou, odolnosťou a svojou charakteristickou sýto zelenou (špenátovou) farbou. Je to kameň, ktorý účinne upokojuje nervový systém. Harmonizuje nefungujúce vzťahy. Pomáha realizovať túžby a vášne. Má najbližšie k centru srdca. Je starodávnym, posvätným kameňom Ďalekého východu, ktorý priťahuje lásku a má silu predlžovať život.

Priťahuje peniaze, dodáva prosperujúcu energiu pri obchodných jednaniach, pozdvihuje múdrosť ducha, chráni pred nešťastím a nehodami, pomáha predchádzať chorobám a zdravotným problémom. Je symbolom čistoty a vyrovnanosti, prináša do života harmóniu, šťastie a priateľstvo. Uvoľňuje emócie a podráždenosť, upokojuje myseľ. Ako kameň snov, položený na čele, prináša sny nazerajúce do hĺbky nášho vnútra.

Skladom (2 ks)
Kód: 602524
€12,80 / ks €10,67 bez DPH

Nefrit - náramok energetický

Energetický "Budhov" náramok - 22 pravidelných guľôčok z ruženínu, navlečených na gumičke. Dĺžka náramku je cca 18cm. Náramok sa dá podľa potreby upraviť rozviazaním uzla a posunutím gumičky. Priemer guľôčky je cca 8 mm.

Energetický náramok je ukončený uzlom, z ktorého vychádzajú dve gumičky. Tento koniec symbolizuje vychádzanie zlej energie. Sila a energia jednotlivých kameňov pôsobí liečivo a harmonizačne na telo i dušu. Čistia a harmonizujú čakry.

Očista: čistíme rovnako ako jadeit vlažnou vodou a nabíjame ho dostatočne dlho, podľa možností aj po celý deň, na priamom slnku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: