Rakytníkový bylinný čaj 70 g

Tento rakytníkový čaj je vyrobený zo zmesi deviatich bylín, kde najvýraznejší podiel má plod rakytníku rešetliakového (60 %).

Rakytník je významným prírodným zdrojom vitamínu C a A a má priaznivé účinky na celkovú odolnosť organizmu.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 12980
Značka: Grešík
€4,63 / ks €3,86 bez DPH €66,14 / 1 kg

Rakytníkový bylinný čaj 70 g

Príprava: jedna polievková lyžica sa zaleje 200 ml vriacej vody, nechá sa v zakrytej nádobe 15 minút odstáť a scedí sa. Nálev sa pripravuje vždy čerstvý

Zloženie: šípka, rakytník plod 20%, vres vňať, jablká, baza čierna kvet, divozel kvet, lipa kvet, dobromyseľ vňať, sedmokráska kvet

#ShowMore#

Rovnako ako aj ostatné v tomto čaji obsiahnuté byliny. Čaj pôsobí priaznivo na normálnu činnosť dýchacej a močovej sústavy, hlavne pri chronických ochoreniach. Zvyšuje imunitu, odstraňuje zápaly v tele, zvyšuje odolnosť proti infekciám a priaznivo ovplyvňuje krvný obeh.

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!

Hmotnosť obsahu: 70 g

Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Vyrobila firma Valdemar Grešík - Natura s.r.o. v Českej republike.

=========================

Upozornenie podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady Európskeho spoločenstva č. 1924/2006: Tento produkt nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov neodkladne navštívte lekára a vyhľadajte odbornú pomoc!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roku 1990 a dnes patrí medzi popredných českých výrobcov bylinných čajov, ovocných čajov, korenia, kvapiek, mastí, kúpeľov z liečivých bylin, potravinových doplnkov, džemov, muštov, a liehovín... Okrem toho distribuuje široký sortiment domácích aj zahraničných výrobkov so zameraním na čaje, čajové príslušenstvo, preparáty z bylín a ďalší sortiment určený pre lekárne a bylinkárstvo.

Späť do obchodu