Poznejte dobro v sobě! Louise L. Hay

V tejto úchvatnej knihe hovorí Louise L. Hay o sile a význame afirmácií a ukazuje vám, ako ich práve v tento okamžik použiť. Louise vysvetľuje, že keď si vytvoríte afirmatívne prehlásenie, v skutočnosti svoje podvedomej mysli hovoríte: "Prijímam svoju zodpovednosť. Uvedomujem si, že existuje niečo, čo môžem urobiť, aby som sa zmenil."

Na týchto stránkach sa Louise venuje špecifickým témam a záležitostiam (zdraviu, úzkostným emociám, závislostiam, otázkam prosperity, lásky a intimity, a ďalším) a predstavuje cvičenie, ktoré vám ukazuje, ako uskutočniť prospešné zmeny v prakticky každej oblasti vašeho života. Louise L. Hay, autorka medzinárodného bestselleru Miluj svůj život (You Can Heal Your Life), je lektorkou a učiteľkou metafyziky, ktorá po celom svete predala viac ako 40 miliónov knižných výtlačkov. Viac než 25 rokov napomáha Louise miliónom ľudí v objavovaní a využívaní plného potenciálu ich vlastných kreatívnych síl k osobnému rastu a seba liečeniu.

Bola hosťom show Oprah Winfrey a mnohých ďalších televíznych a rozhlasových programov ako v USA tak aj v zahraničí. Louise je zakladateľkou a prezidentkou nakladateľstva Hay House, Inc., ktoré rozširuje knihy, audio a video nahrávky, ktoré prispievajú k liečeniu planéty.

Skladom (1 ks)
Kód: 900740
€9 / ks €8,18 bez DPH

Názov: Poznejte dobro v sobě!  

Jazyk: český

Autor: Louise L. Hay

Originálny názov: Experience your good now!

Preklad: Martina Regnerová

Počet strán: 120

Väzba: pevná

Rozmer: 150 x 170 mm

Hmotnosť: 211 g

Vydavateľstvo: Pragma, 2010

ISBN: 978-80-7349-234-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie