Poznejte dobro v sobě! Louise L. Hay

V tejto úchvatnej knihe hovorí Louise L. Hay o sile a význame afirmácií a ukazuje vám, ako ich práve v tento okamžik použiť.

Louise vysvetľuje, že keď si vytvoríte afirmatívne prehlásenie, v skutočnosti svoje podvedomej mysli hovoríte: "Prijímam svoju zodpovednosť. Uvedomujem si, že existuje niečo, čo môžem urobiť, aby som sa zmenil."

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900740
€9 / ks €8,18 bez DPH

Názov: Poznejte dobro v sobě!  

Na týchto stránkach sa Louise venuje špecifickým témam a záležitostiam (zdraviu, úzkostným emociám, závislostiam, otázkam prosperity, lásky a intimity, a ďalším) a predstavuje cvičenie, ktoré vám ukazuje, ako uskutočniť prospešné zmeny v prakticky každej oblasti vašeho života. Louise L. Hay, autorka medzinárodného bestselleru Miluj svůj život (You Can Heal Your Life), je lektorkou a učiteľkou metafyziky, ktorá po celom svete predala viac ako 40 miliónov knižných výtlačkov. Viac než 25 rokov napomáha Louise miliónom ľudí v objavovaní a využívaní plného potenciálu ich vlastných kreatívnych síl k osobnému rastu a seba liečeniu.

#ShowMore#

Bola hosťom show Oprah Winfrey a mnohých ďalších televíznych a rozhlasových programov ako v USA tak aj v zahraničí. Louise je zakladateľkou a prezidentkou nakladateľstva Hay House, Inc., ktoré rozširuje knihy, audio a video nahrávky, ktoré prispievajú k liečeniu planéty.

Jazyk: český

Autor: Louise L. Hay

Originálny názov: Experience your good now!

Preklad: Martina Regnerová

Počet strán: 120

Väzba: pevná

Rozmer: 150 x 170 mm

Hmotnosť: 211 g

Vydavateľstvo: Pragma, 2010

ISBN: 978-80-7349-234-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu