Muž nebo žena? Zdeňka Jordánová

Náš svet je rozdelený. Vonku i v hlave každého z nás. Nájdite rovnováhu! Zastavte odveký boj muža a ženy. Naplňte svoj potenciál, využite možnosti človeka, lebo človek je muž i žena.... Možnosti sú nekonečné!

Muži a ženy sú rovnocenní! Muži nikdy nepoznajú svoje mužstvo, pokiaľ sa nestretnú so ženou, a ženy nebudú nikdy ženami inak než skrz muža. Jeden bez druhého nemôžu byť. Žijeme v polaritnom svete... Zdá sa vám, že je lepšia noc, alebo snáď deň? Je lepší Mesiac, alebo snáď Slnko? Možno uprednostňujete bielu mačku, alebo snáď čiernu? Prestaňte s tým! 

Spojte pohľad muža a ženy a vytvorte si celý obraz tohto sveta. Spojte sa s Bohom! 


Skladom (3 ks)
Kód: 901124
€12,61 / ks €11,46 bez DPH

Spojte muža a ženu vo svojich odlišnostiach, prestaňte bojovať, začnite sa prejavovať, rešpektovať a spolupracovať. Ak pochopíte pravidlá hry, spojíte svoje pohľady na svet, otvára sa pred vami nekonečný potenciál. Pochopte, že i vy sami potrebujete myslieť i konať a to je žena i muž vo vás. 

Ak prijmete rovnocennosť mužov a žien, nastane i vo vašom mozgu rovnováha. Prijmite sa, či už ste muž alebo žena. Rovnováha v mozgu každého z nás ovplyvní celkovú rovnováhu na Zemi.

Názov: Muž nebo žena? 

Jazyk: český

Autor: Zdeňka Jordánová

Počet strán: 306

Väzba: pevná

Rozmer: 120 x 172 mm

Hmotnosť: 330 g

Vydavateľstvo: Vodnář, 2007

ISBN: 978-80-86226-82-8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie