Kostihojová pasta 55 g

Jedinečný prípravok z čerstvého, na jeseň zbieraného koreňa kostihoja lekárskeho. Používa sa pri mechanických poškodeniach a zápalových procesoch spojivových tkanív (kostí, okostnice, chrupavky, šliach a svalov).

 

Skladom (3 ks)
Kód: 401354
Značka: Hanus
€4,42 / ks €3,68 bez DPH €80,36 / 1 kg
Kategória: Masti, gély a moxy
PODĽA POUŽITIA: kožný systém, pohybový systém
PODĽA DRUHU: maste a gely
VHODNÉ: pre ženy, pre mužov
VYHĽADÁVANÉ: kostihoj

Kostihojová pasta 55 g

Prípravok sa smie aplikovať iba na neporušenú pokožku. Použitie počas tehotenstva je vhodné konzultovať s lekárom. Pri precitlivenosti na zložky prípravku sa môže vyskytnúť podráždenie pokožky.

#ShowMore#

Je rovnako dobrý na zlomeniny, vyvrtnutia, pomliaždeniny, krvavé podliatiny, zápaly okostnice, kĺbov, svalov a opuchliny.   

Spôsob použitia: Na postihnuté miesto nanesieme asi 1 mm hrubú vrstvu prípravku a dôkladne prekryjeme polyetylénovou fóliou a následne teplým odevom. Obklad necháme pôsobiť minimálne jednu hodinu, prípadne dlhšie (najviac počas trvania nočného spánku). Po odstránení obkladu ošetrené miesto od prípravku hygienickým papierom, zaschnuté miesta umyjeme teplou vodou. Aplikujeme 1 až 2 krát denne. Prípravok sa nesmie aplikovať na otvorené rany.

Zloženie: Symphyti radix recensEthanolum 95 %, Propylenglycolum

Balenie: 55 g v tube

Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Vyrobené na Slovensku firmou Hanus

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hanus - Bylinné prípravky je značka slovenskej rodinnej firmy s viac ako 25 ročnou históriou, ktorá vyrába bylinné prípravky vo farmaceutickej kvalite. Bylinné prípravky spracované slovenskými bylinkármi. Spoločnosť HANUS prináša široký výber byliniek, bylinných zmesí a prípravkov na aromaterapiu.

Späť do obchodu