Masážne gule Ruža - modré

Masážne guličky, ktoré dráždia reflexné zóny dlaní a pôsobia tak na činnosť vzdialených orgánov: na hormonálnu sústavu, srdce, krvný obeh, tráviaci trakt, svaly a kĺby. 

 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 502820
€34,30 / ks €28,58 bez DPH
Kategória: Masážne guličky
PODĽA DRUHU: masážne gule
Položka bola vypredaná…

Masážne gule Ruža - modré

Zvuk guličiek povzbudzuje, aktivuje a harmonizuje náš organizmus. Pravidelné cvičenie s guličkami aktivuje celú nervovú sústavu, zlepšuje stav organizmu a udržuje ho v kondícii. Posilňuje všetky svaly horných končatín a zjemňuje motoriku rúk.

#ShowMore#

Spôsob použitia: otáčanie guličiek je zábavná liečebná hra. Pri pohybe guličky vibrujú a vydávajú melodický zvuk. Pri práci s nimi sa snažte, aby sa navzájom nedotýkali. Neplánujte si, koľko krát denne budete cvičiť, ani ako dlho. Cvičenie musí zostať hrou. Zo začiatku Vám asi budú padať z rúk, nedajte sa však odradiť, každým dňom to bude lepšie a lepšie.

Pri otáčaní môžete mať ruky v najrôznejších polohách, noste ich všade so sebou a neskôr sa určite dostanete na vyššiu úroveň, keď s nimi dokážete rozohrať a vyťukávať rôzne melódie. Keď ich položíte na koberec, môžete s nimi masírovať aj chodidlá. Aby sa nepoškodili je dôležité, aby nepadli na tvrdý povrch, či do vody s rozpustenou kúpeľnou soľou.

Masážne gule v luxusnej drevenej krabičke, vhodné aj ako darček pre blízkeho.

Dodávateľ: Indimex, s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu