Masážne gule Noc a deň - zelené

Masážne guličky, ktoré dráždia reflexné zóny dlaní a pôsobia tak na činnosť vzdialených orgánov: na hormonálnu sústavu, srdce, krvný obeh, tráviaci trakt, svaly a kĺby. 

Pravidelné cvičenie s guličkami aktivuje celú nervovú sústavu, zlepšuje stav organizmu a udržuje ho v kondícii. Posilňuje všetky svaly horných končatín a zjemňuje motoriku rúk.

Zvuk guličiek povzbudzuje, aktivuje a harmonizuje náš organizmus.

Skladom (1 ks)
Kód: 502816
€8,40 / ks €7 bez DPH
Kategória: Masážne guličky
PODĽA DRUHU: masážne gule

Masážne gule - Noc a deň - zelené

Spôsob použitia: otáčanie guličiek je zábavná liečebná hra. Pri pohybe guličky vibrujú a vydávajú melodický zvuk. Pri práci s nimi sa snažte, aby sa navzájom nedotýkali. Neplánujte si, koľko krát denne budete cvičiť, ani ako dlho. Cvičenie musí zostať hrou. Zo začiatku Vám asi budú padať z rúk, nedajte sa však odradiť, každým dňom to bude lepšie a lepšie.

Pri otáčaní môžete mať ruky v najrôznejších polohách, noste ich všade so sebou a neskôr sa určite dostanete na vyššiu úroveň, keď s nimi dokážete rozohrať a vyťukávať rôzne melódie. Keď ich položíte na koberec, môžete s nimi masírovať aj chodidlá. Aby sa nepoškodili je dôležité, aby nepadli na tvrdý povrch, či do vody s rozpustenou kúpeľnou soľou

Dodávateľ: Indimex, s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: