Žít v harmonii Kurt Tepperwein

Táto kniha je o vzťahoch vo všetkých ich podobách - o vzťahoch s druhými, so sebou samými, so svetom okolo nás a o vzťahu k univerzálnej energii. Ukáže nám, ako môžeme dosiahnuť harmóniu v jednotlivých uvedených oblastiach, čo nám prinesie celkovú životnú spokojnosť

Najskôr sa budeme venovať vzťahu k sebe samým, pretože všedný deň nás často núti sústrediť sa na vonkajšie dianie a na problémy, takže len ťažko hľadáme spiatočnú cestu k sebe samým. Kurt Tepperwein nám pomôže rozvinúť si pozitívny vzťah k sebe, prijať sa takí, akí sme, a prestať sa naháňať za scestnou predstave o šťastí. 

Šťastné vzťahy s druhými nám pomáhajú zdokonaľovať seba samých, avšak často si sami znemožňujeme spoločné šťastie. Len ten, kto si uvedomuje svoje potreby a vie neutrálne vyjadrovať svoje city, môže vo vzťahu dostať to, čo potrebuje. Vzájomné obviňovanie nemá zmysel, len vyvoláva ďalšie odcudzenie. V tejto knihe sa naučíme pristupovať k partnerovi s úctou a spoločne zo vzťahu čerpať to najlepšie. 

Skladom (1 ks)
Kód: 901851
€15,21 / ks €13,83 bez DPH

Ďalej sa tu budeme venovať nášmu vzťahu k svetu a ukážeme si, že okolitý svet na seba môže vziať akúkoľvek podobu, pokiaľ budeme mať dostatok odvahy pochybovať o starých, prekonaných presvedčeniach a nahradiť ich správnym spôsobom myslenia a žitia. Autor nám ukáže, ako môžeme pozitívne zmeniť vlastný život pomocou zmeny svojho prístupu k svetu.

A na záver sa budeme zaoberať univerzálnou energiou, ktorá nás obklopuje vždy a všade ako ryby plávajúce vo vode. Pomocou najrôznejších podnetov k zamysleniu nám autor pomôže naviazať kontakt s univerzálnou energiou a dosiahnuť tak vyššej úrovne vedomia cestou všímavého prežívania. 

Názov: Žít v harmonii

Podtitul: Můj vztah  k sobě, k partnerovi, ke světu a k univerzální energii

Jazyk: český

Autor: Kurt Tepperwein

Originálny názov: Meine Beziehung zu mir Selbst, Meine Beziehung zur Welt, Meine Beziehung zu meinem Partner, Meine Beziehung zu universellen Energie 

Preklad: Ivana Kraus

Počet strán: 221

Väzba: mäkká

Rozmer: 145 x 205 mm

Hmotnosť: 300 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2016

ISBN: 978-80-7336-824-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie