Žít v harmonii Kurt Tepperwein

Táto kniha je o vzťahoch vo všetkých ich podobách - o vzťahoch s druhými, so sebou samými, so svetom okolo nás a o vzťahu k univerzálnej energii.

Ukáže nám, ako môžeme dosiahnuť harmóniu v jednotlivých uvedených oblastiach, čo nám prinesie celkovú životnú spokojnosť

 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 901851
€15,21 / ks €13,83 bez DPH
Kategória: Láska a vzťahy
Položka bola vypredaná…

Názov: Žít v harmonii

Podtitul: Můj vztah  k sobě, k partnerovi, ke světu a k univerzální energii

Najskôr sa budeme venovať vzťahu k sebe samým, pretože všedný deň nás často núti sústrediť sa na vonkajšie dianie a na problémy, takže len ťažko hľadáme spiatočnú cestu k sebe samým. Kurt Tepperwein nám pomôže rozvinúť si pozitívny vzťah k sebe, prijať sa takí, akí sme, a prestať sa naháňať za scestnou predstave o šťastí. 

#ShowMore#

Šťastné vzťahy s druhými nám pomáhajú zdokonaľovať seba samých, avšak často si sami znemožňujeme spoločné šťastie. Len ten, kto si uvedomuje svoje potreby a vie neutrálne vyjadrovať svoje city, môže vo vzťahu dostať to, čo potrebuje. Vzájomné obviňovanie nemá zmysel, len vyvoláva ďalšie odcudzenie. V tejto knihe sa naučíme pristupovať k partnerovi s úctou a spoločne zo vzťahu čerpať to najlepšie. 

Ďalej sa tu budeme venovať nášmu vzťahu k svetu a ukážeme si, že okolitý svet na seba môže vziať akúkoľvek podobu, pokiaľ budeme mať dostatok odvahy pochybovať o starých, prekonaných presvedčeniach a nahradiť ich správnym spôsobom myslenia a žitia. Autor nám ukáže, ako môžeme pozitívne zmeniť vlastný život pomocou zmeny svojho prístupu k svetu.

A na záver sa budeme zaoberať univerzálnou energiou, ktorá nás obklopuje vždy a všade ako ryby plávajúce vo vode. Pomocou najrôznejších podnetov k zamysleniu nám autor pomôže naviazať kontakt s univerzálnou energiou a dosiahnuť tak vyššej úrovne vedomia cestou všímavého prežívania. 

 

Jazyk: český

Autor: Kurt Tepperwein

Originálny názov: Meine Beziehung zu mir Selbst, Meine Beziehung zur Welt, Meine Beziehung zu meinem Partner, Meine Beziehung zu universellen Energie 

Preklad: Ivana Kraus

Počet strán: 221

Väzba: mäkká

Rozmer: 145 x 205 mm

Hmotnosť: 300 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2016

ISBN: 978-80-7336-824-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu