Kvitnúca ceruzka GOA & Sprout Tymián

Áno, čítate správne. Ceruzky Sprout môžu byť po svojom použití zasadené a vyrastú z nich bylinky, kvety, zelenina a dokonca aj smreky. Toto je recyklácia v pravom slova zmysle!

Zámerom je zasadiť ceruzku, keď je príliš krátka na písanie alebo farbenie. To jej dáva druhú šancu namiesto toho, aby sa vyhodila. Ceruzka GOA & Sprout sa tak stáva symbolom udržateľnosti.

 

Skladom (94 ks)
Kód: 1200019
Značka: Goa Art
€3,30 / ks €2,75 bez DPH
Kategória: Kvitnúce ceruzky
PODĽA DRUHU: kvitnúce ceruzky

Kvitnúca ceruzka GOA & Sprout Tymián

Každoročne je po celom svete vyrobených približne 15 miliárd ceruziek. V snahe obmedziť odpad, ktorý vzniká z ich výroby, vymysleli traja študenti multifunkčné ceruzky. Drevené ceruzky obsahujú biologicky odbúrateľné kapsule s rôznymi zmesami semien a rašeliny. Keď písacia potreba doslúži, jednoducho ju zastrčíte do hliny a v ideálnom prípade z nej vyrastie kvitnúca záhrada.

#ShowMore#

Tento inovatívny nápad má veľký vplyv s viac ako 40 miliónmi predaných ceruziek v 80 krajinách. Prispôsobené pestovateľné ceruzky Sprout sú ideálnymi ekologickými alternatívami k plastovým reklamným perám a môžu slúžiť aj ako zelené začiatky konverzácií na veľtrhoch, seminároch a konferenciách. 

Všetky ceruzky GOA & Sprout sú netoxické, udržateľné a sú vyrobené z certifikovaného dreva zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Kapsula je vyrobená z celulózy, ktorá je rastlinným materiálom. Kapsula obsahuje trochu drevitej múčky a semená bez GMO a pri požití je úplne neškodná – hoci nebude chutiť skvele! 

Keď sa kapsula dostane do kontaktu s vodou a pôdou, ceruzka začne klíčiť.

Výrobok je schválený podľa EN71-3. EN-71 je certifikát bezpečnostnej normy, ktorý dokazuje, že ceruzka Sprout je bezpečná a nezávadná pre deti. Ceruzky odporúčame uchovávať mimo dosahu detí vo veku 0-3 rokov.Pre Goa Art vyrobila v Dánsku firma Sprout Pencils.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu