Badián Bio jednodruhové korenie 25 g

Badián veľmi silne povzbudzuje trávenie, pomáha pri žalúdočných kŕčoch, pri reumatizme a uvádza organizmus do rovnováhy. Dokáže upokojovať kašeľ a uľahčuje dýchanie.

 

Skladom (4 ks)
Kód: 701396
Značka: Sonnentor
€3,38 / ks €2,82 bez DPH
701396 Badyan
BIO
Box Upozornenie

Badián Bio jednodruhové korenie 25 g

Zloženie: badián celý

#ShowMore#

Toto korenie pochádza z Číny a má podobnú chuť ako aníz. Používa sa pri pečení sladkého pečiva, varení kompótov, džemov a lekvárov. Osvedčil sa rovnako aj v orientálnych pokrmoch, omáčkach a jedlách z rýb.  

Recept na čaj proti kašľu a kŕčom:
1 kávová lyžička byliniek na čaj plus rozdrvený badián na špičku noža, preliať vriacou vodou a nechať 5 minút lúhovať. Maximálne piť 2-3 šálky denne.

Produkt ekologického poľnohospodárstva

Balenie: 25 g

Dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Vyrába firma Sonnentor.

Krajina pôvodu: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh firmy Sonnentor začal v rakúskej dedinke, ale netrvalo dlho a presťahovala sa do Česka na južnú Moravu. Tam dodnes využíva spoluprácu s pestovateľmi bio bylín a korenia. V spoločnosti Sonnentor verí, že v prírode sú skryté tie najlepšie recepty na krásny a dlhý život a že kontrolované ekologické poľnohospodárstvo je jedinou alternatívou k následkom poľnohospodárskych monokultúr a nadprodukcie. Sú to odborníci na bylinky, bylinné čaje a korenia výhradne z ekologického poľnohospodárstva.

Späť do obchodu