Váhy - magnezit

Zverokruh: váhy
Čakra: najmä vedľajšie čakry rúk a inak všade kde je jeho vplyv potrebný

Magnezit je predovšetkým kameňom očisty.Psychicky posiľňuje našu vôľu a takto pomáha našemu úsiliu zbaviť sa závislosti na všetkom, čo ohrozuje naše zdravie a zaťažuje organizmus.Pomáha nám tiž sa vyrovnať z nedostatkami ktoré nevieme ovplyvniť a sami odstrániť ako je napr. telesné postihnutie alebo vzhľad. Učí nás milovať samých seba, takých aký sme, pretože ak dokážeme milovať seba, máme tie najlepšie predpoklady preukazovať lásku tiež všetkému živému aj neživému okolo seba.

Najväčší vplyv Magnezitu je vo vedľajších čakrových centrách v oblasti dlaní, ale môžeme ho rovnako dobre použiť aj vo všetkých ostaných centrách, ktoré chceme zbaviť blokád a očistiť.

Používanie Magnezitu je všestranné, používa sa vo forme meditačných kameňov, položením na čakrové centrá, nosením vo forme náramkov, náhrdelníkov a príveskov, vhodný je aj ako dekorácia.

Skladom (14 ks)
Kód: 600306
€0,90 / ks €0,75 bez DPH

Každý kus je jedinečný a preto sa Vami zakúpený kamienok nebude tvarovo a farebne presne zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.
Magnezit (MgCO3) - prírodný kameň/minerál opracovaný tromlovaním.
Krajina výskytu/pôvodu: India, Čína, Mongolsko, Rusko, USA, Brazília, Nikaragua, Venezuela, JAR, Austrálias, Egypt, Uganda, Líbya, Nemecko
Vzhľad: Karbonát horčíka belavej zemitej farby. Biely, šedastý, nažltlý až hnedý, popretkávaný hydrotermálnymi žilami metamorfovanej horniny.

Rozmer papierovej kartičky: 9,5 x 6,5 cm
grafický dizajn: © Goa Art
Vyrobené na Slovensku firmou Goa Art.

Brúsené a leštené tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie