Kozorožec - leopardí jaspis

Zverokruh: panna, vodnár, ryby
Čakra: podľa farby

Jaspis leopardí svojimi oranžovohnedými škvrnami pripomína srsť leoparda. Tento polodrahokam je mostom k najhlbším tajomstvám duality, pomáha pri vyrovnaní rovnováhy medzi svetlom a temnotou, učí chápať temnotu ako doplnok svetla a nie ako jeho nežiadúci protiklad. Kto je schopný odpútať sa od vonkajšieho videnia a sústrediť sa, Jaspis leopardí mu pomôže načúvať vnútornému hlasu.

V duchovnej rovine pomáha taktiež pri plnení karmických zmlúv, alebo duševných zmlúv uzavretých pred reinkarnáciou a upozorňuje na tie, ktoré nie sú vhodné, alebo treba zmeniť ich podmienky. Pozitívne pôsobí aj na psychiku, znižuje neistotu, lieči emočné telo, posilňuje zmysel pre vlastné ja. V oblasti emócií prekonáva vinu, strach, citový stres a dodáva pokoj.

Používanie Jaspisu je všestranné, používa sa vo forme meditačných kameňov, položením na čakrové centrá, nosením vo forme náramkov, náhrdelníkov a príveskov, vhodný je aj ako dekorácia.

Skladom (13 ks)
Kód: 600314
€0,90 / ks €0,75 bez DPH

Každý kus je jedinečný a preto sa Vami zakúpený kamienok nebude tvarovo a farebne presne zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.
Jaspis leopardí (SiO2) - prírodný kameň/minerál opracovaný tromlovaním.
Krajina výskytu/pôvodu: India, Čína, Mongolsko, Rusko, USA, Brazília, Nikaragua, Venezuela, JAR, Austrálias, Egypt, Uganda, Líbya, Nemecko
Vzhľad: Kremenný druh žltohnedých až oranžových tónov prerastený svetlými kruhovými škvrnami

Rozmer papierovej kartičky: 9,5 x 6,5 cm
grafický dizajn: © Goa Art
Vyrobené na Slovensku firmou Goa Art.

Brúsené a leštené tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: