Kozorožec - leopardí jaspis

Zverokruh: panna, vodnár, ryby
Čakra: podľa farby

Jaspis leopardí svojimi oranžovohnedými škvrnami pripomína srsť leoparda. Tento polodrahokam je mostom k najhlbším tajomstvám duality, pomáha pri vyrovnaní rovnováhy medzi svetlom a temnotou, učí chápať temnotu ako doplnok svetla a nie ako jeho nežiadúci protiklad. Kto je schopný odpútať sa od vonkajšieho videnia a sústrediť sa, Jaspis leopardí mu pomôže načúvať vnútornému hlasu.

V duchovnej rovine pomáha taktiež pri plnení karmických zmlúv, alebo duševných zmlúv uzavretých pred reinkarnáciou a upozorňuje na tie, ktoré nie sú vhodné, alebo treba zmeniť ich podmienky. Pozitívne pôsobí aj na psychiku, znižuje neistotu, lieči emočné telo, posilňuje zmysel pre vlastné ja. V oblasti emócií prekonáva vinu, strach, citový stres a dodáva pokoj.

Používanie Jaspisu je všestranné, používa sa vo forme meditačných kameňov, položením na čakrové centrá, nosením vo forme náramkov, náhrdelníkov a príveskov, vhodný je aj ako dekorácia.

Skladom (28 ks)
Kód: 600314
€0,90 / ks €0,75 bez DPH

Každý kus je jedinečný a preto sa Vami zakúpený kamienok nebude tvarovo a farebne presne zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.
Jaspis leopardí (SiO2) - prírodný kameň/minerál opracovaný tromlovaním.
Krajina výskytu/pôvodu: India, Čína, Mongolsko, Rusko, USA, Brazília, Nikaragua, Venezuela, JAR, Austrálias, Egypt, Uganda, Líbya, Nemecko
Vzhľad: Kremenný druh žltohnedých až oranžových tónov prerastený svetlými kruhovými škvrnami

Rozmer papierovej kartičky: 9,5 x 6,5 cm
grafický dizajn: © Goa Art
Vyrobené na Slovensku firmou Goa Art.

Brúsené a leštené tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie