Krištáľ Fantóm Brazília tromlovaný kameň XL

Ľudia už od pradávna verili tomu, že kamene do značnej miery môžu ovplyvniť fyzickú a psychickú stránku ich tela. Často si vyrábali amulety, ktoré ich mali chrániť pred rôznymi zlými silami. Existujú rôzne záznamy o tom, že napríklad v starej Indii ľudia verili, že práve kamene majú vplyv na energetické čakry. Podľa nich sa ľudské telo skladá zo siedmych čakier, pričom každá ovplyvňuje inú časť tela. Podľa egypťanov zasa drahokamy prináležali jedine Bohom. Zomrelým ich dávali do hrobu, čo malo slúžiť ako pomoc pri prechode na druhý svet. Ďalším príkladom z minulosti sú kráľovské klenoty, ktoré predstavovali nielen silu a moc, ale mali panovníka chrániť aj pred zlom a chorobami.

V súčasnosti sa prirodzenou terapiou drahokamami a polodrahokamami zaoberá disciplína pod názvom litoterapia. Pomáha pri duševných a emocionálnych blokoch, ktoré spôsobujú ťažkosti a ovplyvňujú tak celého človeka. Vibrácie kameňov vraj dokážu uvoľniť zablokované čakry vďaka svojmu zloženiu, farbám, tvarom a vlastnostiam. Je to neinvazívna terapia, ktorá neobsahuje žiadne chemické zložky a tak nemá zväčša žiadne vedľajšie účinky.
Použitie najmä ako dekoračný predmet, nosením vo forme náramkov, náhrdelníkov a príveskov.

Skladom (2 ks)
Kód: 602970
€6 / ks €5 bez DPH

Fotografia zodpovedá skutočnému vzhľadu. Každý kameň je jedinečný a neopakovateľný.

Oxid kremíka (SiO2) - prírodný kameň/minerál
Rozmer: XL (3 - 4,5 cm)
Krajina výskytu/pôvodu: Brazília Dováža: Goa Art

Zverokruh: lev, kozoroh, vodnár
Čakra: čelová a temenná

Brúsené a leštené tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie