Egyptské mandaly Martin Kratochvíla

Tajomná civilizácia starovekého Egypta je plná rituálov, božstiev a mágií. V tomto dodnes neobjasnenom svete sa spolu snúbi umenie, reč symbolov, duchovné aj svetské náuky, ktoré aj dnešná veda uznáva za prekvapivo vyspelé.

Tento súbor mandál je prvým krokom k priblíženiu obrazu najstaršej a najďalej trvajúcej pozemskej kultúry, ktorá sa dotýka aj dnešnej podoby sveta, pretože mnohé z vecí vzniknutých v dávnej říši na Níle platí dodnes.

 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 900806
€9 / ks €8,18 bez DPH
Kategória: Hobby a voľný čas
Položka bola vypredaná…

Názov: Egyptské mandaly  

Jazyk: český

#ShowMore#

Mandala sa vďaka svojmu jedinečnému koncentrickému tvaru hodí ako ideálna predloha pre meditáciu aj neskúseným, nervóznym a vystresovaným ľuďom. Akt maľovania pritom proces meditácie aj vlastného poznania jedinečným spôsobom posilňuje. Dôležité je len využiť širokú paletu farieb, ktorá poskytne dostatok priestoru pre Vašu fantáziu – aké farby si zvolíte, je čisto na vás. Počas vyfarbovania mandál budete postupne vnímať, ako sa vám upokojuje dýchanie. Pokiaľ sa do tejto tvorivej meditácie skutočne ponoríte a úplne sa uvoľníte, spočiniete sami v sebe. A až urobíte posledný ťah, budete sa cítiť ako znovuzrodení…

Autor: Martin Kratochvíla

Počet strán: 30

Väzba: mäkká

Rozmer: 296 x 207 mm

Vydavateľstvo: Fontána, 2006

ISBN: 80-7336-353-4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu