Kameny a květy Luna S. Miesala-Sellin, Michael Gienger, Ines Blersch

Kniha je radcom i sprievodcom na ceste životom pre každého, kto sa zaujíma o spôsoby liečby vedúcej až ku koreňom a kto chápe zdravie ako rovnováhu, ktorú je potrebné neustále obnovovať.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900535
€13,54 / ks €12,31 bez DPH

Názov: Kameny a květy

Podtitul: Drahé kameny a Bachova květová esence

#ShowMore#

Kamene a kvety – kúzelne predstavené tiež na originálnych farebných vyobrazeniach – ponúkajú jedinečne príjemnú pomoc k uzdraveniu.

Kamene a kvety sa nedajú vo svojich účinkoch jednoducho porovnávať. Veľká rozdielnosť spočíva už v pominuteľnosti kvetov a stálosti minerálov. Práve tento rozdiel sa však v terapeutickej praxi stáva základom ich účinného doplňovania sa. Esencia z kvetov sa uplatňuje skôr ako prvá pomoc a následné využitie kameňa stabilizuje požadované účinky.

Liečivé kamene a terapia Bachovými kvetovými esenciami sa v posledných rokoch veľmi rozšírili. Často sa tieto dva terapeutické postupy používajú súčasne. Táto publikácia vás zoznámi s možnosťami aj hranicami oboch metód, ktoré majú mnoho spoločného, v mnohých bodoch sa však výrazne rozchádzajú.

Autori na príkladoch dôležitých životných motívov ukazujú, ako taká zmysluplná vzájomná podpora dvoch na pohľad odlišných prístupov funguje. Ako ukazovateľ pre výber hlavných tém poslúžilo osem typických životných situácií, ktoré už Michael Gienger predstavil vo svojich predošlých prácach, ktoré mu priniesli veľký ohlas a uznanie... 

 

Jazyk: český

Autor: Luna S. Miesala-Sellin, Michael Gienger

Originálny názov: Stein und Blüte

Preklad: Eva Nováková

Počet strán: 208

Väzba: mäkká väzba

Rozmer:  210,0 x 148,0 x 15,0 mm

Vydavateľstvo: Fontána, 2003

ISBN: 80-7336-055-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu