Hermetická astrologie a biografika Robert A.Powell

V oblasti astrológie predstavuje táto kniha niečo úplne nové. Druhý zväzok sa venuje ľudským vzťahom, ktoré sa prenášajú od jednej reinkarnácie k druhej. V rámci tzv. astrologickej biografiky popisuje osud človeka v jednotlivých sedemročiach životnej špirály a na základe hermeticko-astrologického poznania Rudolfa Steinera.

Popisuje prejavy karmicky spojených ľudí, tri druhy pokušení a spôsoby ich prekonávania. Na príklade vzťahu medzi Richardom Wágnerom, Friedrichom Nietzschem a Ľudovítom II Bavorským (a na druhej strane medzi Teréziou z Avily, Petrom Z Alcantary a Jánom od Kríža, pozri porovnávacie horoskopy, tabuľky atď.) odhaľuje pozoruhodné reinkarnačné postupnosti a ich význam pre lekársku terapiu, umenie aj spoločnosť. Autor ďalej skúma prejavy karmy v manželských a partnerských vzťahoch a kozmické pozadie sedemročných periód životnej špirály.

Skladom (1 ks)
Kód: 901411
€14,78 / ks €13,44 bez DPH

Názov: Hermetická astrologie a biografika

Jazyk: český

Autor: Robert A.Powell

Originálny názov: Hermetische Astrologie, band 1: Astrologie und Reinkarnation

Preklad: Rudolf Prix

Počet strán: 272

Väzba: pevná

Rozmer: 155 x 212 mm

Hmotnosť: 479 g

Vydavateľstvo: Honner, 2014

ISBN: 978-80-8763-520-9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie